Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsza seria fantasy OTT, którą chcesz oglądać

New Delhi: Jak bardzo kochamy thrillery i komedie, część naszych serc wciąż tęskni za wyobraźnią. Wraz z pojawieniem się platform OTT ciągłe pragnienie fantazji może nieco osłabnąć, ponieważ zapewniają nam one całoroczny wybór seriali i filmów z gatunku fantasy.

Jeśli nie wiesz, co wybrać z kolekcji internetowych serii fantasy, przedstawiamy Ci najlepsze oferty, które pozwolą Ci odkrywać bajki i fantastyczne światy.

Oto najlepsze serie fantasy OTT, które będziesz chciał obejrzeć:

Cień i kości (Netflix)

Ta nowa seria jest inspirowana popularną trylogią Grishaverse oraz następującym po niej duetem Six of Crows autorstwa Leigh Bardugo. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym kraju Rosji, gdzie złowrogi Shadow Fold dzieli kraj na różne części. Shadow Fold to przerażające miejsce, w którym panuje ciemność, w której potwory żywią się ludźmi. Alina Starkov to główna bohaterka grająca sierotę, która potrafi ratować ludzi przed potworami i ciemnością.

Locke i klucz (Netflix)

Fabuła obraca się wokół rodziny, która otrzymała władzę, a także pewnych sekretów, które mogą pomóc im uzyskać dostęp do kilku złośliwych bytów i kluczy prywatnych należących do innego świata. Co więcej, podmioty z różnych domen są gotowe zrobić wszystko, co pomogłoby im zdobyć te klucze pod ich pieczą.

Merlina (Netflix)

Ta bajka zawiera inspiracje istniejącym folklorem, mitami i legendami. Merlin pojawił się w BBC od 2008 do 2012 roku i jest opowieścią o Arturze Pendragon i Merlinie Czarodzieju. Historia jest lżejszą fantazją, która ma magię i dramat.

Dawno, dawno temu (Disney + Hotstar)

Historia opowiada, jak zmienia się świat, gdy bohaterowie przechodzą z baśni do współczesnego świata. W historii jest zwrot akcji z niespodziankami i zmaganiami bohaterów.

Wiedźmin (Netflix)

Opowieść została zaadaptowana z powieści słynnego polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Poza tym niektóre części serii gier wideo zostały uchwycone na podstawie tych narracji. Akcja rozgrywa się w świecie zwanym kontynentem, który jest domem nadprzyrodzonych stworzeń.

READ  Edinburgh Fringe 2023: Od Dzikiego Zachodu do wiktoriańskiego Londynu