Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsza piekarnia w Massachusetts jest w Springfield, mówi Taste of Home

Najlepsza piekarnia w Massachusetts jest w Springfield, mówi Taste of Home

Najlepsza piekarnia w Massachusetts znajduje się w Springfield’s Indian Orchard smak domu.

Witryna zawiera listę najlepszych piekarni w każdym stanie. Nagrodzony tytułem najlepszej piekarni w kraju Piekarnia Shamoraktóra mieści się przy ulicy Pułaskiego 12 w Indyjskim Sadzie.

Piekarnia napisała: „Nie panikuj tutaj, ponieważ Taste of Home nazwała nas najlepszą piekarnią w Massachusetts”. Facebook.

  • Czytaj więcej: Według raportu restauracja Giacomo’s w Bostonie została uznana za jedną z najlepszych włoskich restauracji w Stanach Zjednoczonych

Została założona w 1902 roku przez Jana Chmurę jako polerowana piekarnia, „słynąca z dobrego chleba żytniego i innych polskich wyrobów”, jak twierdzi piekarnia. strona internetowa. W 1988 roku przejęli go nowi właściciele i „kultura portugalska została włączona do samego jedzenia i piekarni”.

Znajdziesz tam szeroki wybór towarów, takich jak najlepszy chleb żytni z ziarnami, ciabatta, kwadraty owocowe, babka z rodzynkami i Pastel de nataportugalski deser, którego zdecydowanie powinieneś spróbować” – napisał Taste of Home.

  • Czytaj więcej: Kevin Hart w Springfield Czwartek – Co on może robić, kiedy tu jest?

Inne piekarnie z Nowej Anglii, które znalazły się na liście, obejmują Pączki Neila w Wallingford w stanie Connecticut; Farma mleczarska i piekarnia WrightaI North Smithfield, Rhode Island; Piekarnia Mirabell w South Burlington w stanie Vermont; polska księżniczka W Lancaster, New Hampshire i Piekarnia Chleba i Róż w Ogunquit w stanie Maine.

Aby zobaczyć pełną listę, kliknij tutaj.

READ  Polski premier zwraca się do Zełenskiego, aby „nie obrażał więcej Polaków”, World News