Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najbardziej niedoceniany film Michaela Baya Znajduje miłość na Netflix

Wszyscy możemy się zgodzić, że Michael Bay nigdy nie wyreżyserowałby małego, intymnego dramatu opartego na postaciach. Nawet gdyby to zrobił, prawdopodobnie znalazłby sposób na przemycenie przynajmniej jednego wybuchu do historii. Wybitny twórca ognistego kina rzezi doskonale wie, kim jest i co robi, ale to nie znaczy, że ma opory przed mieszaniem tego przy rzadkich okazjach.

Bay stworzył czternaście funkcji od czasu swojego debiutu źli chłopcy W 1995 roku i przez większość czasu zaznaczali te same pola, niezależnie od gatunku. Jego filmy są duże, ekspansywne, drogie i wypełnione jednowymiarowymi prototypami i w dużej mierze nijakimi scenariuszami, ale wszystkie mają niesamowity poziom wizualnego dopracowania.

Reżyser tylko dwukrotnie odważył się wyjść poza swoją strefę komfortu, a podczas czarnej komedii cierpieć żniwa Ciemno, możesz argumentować, że 13 godzin: Tajni żołnierze w Bengazi Jest to wysiłek Bay, który jest niedoceniany przez dystans.

13 godzin

Z pewnością jest to najbardziej dojrzała, powściągliwa i porywająca gra, która ma dużo destrukcji i powolnej akcji, ale też nie jest tak krzykliwa, jak się spodziewaliśmy. Jednak wynik Rotten Tomatoes spada o 51% przy 82% ocenie użytkownika 13 godzin Nie powiodło się w kasie w 2016 roku i zyskało uznanie jako mało znany dramat wojenny z poważnymi elementami akcji.

Subskrybenci Netflix najwyraźniej dobrze się bawili w ten weekend, po tym, jak dramat rzeczywistości podskoczył o 27 miejsc na liście najczęściej oglądanych, według FlexPatrol.

READ  Hollywood ma burzliwą historię gier. Czy Netflix może udowodnić, że ma więcej niż „zerową szansę” na sukces?