Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nagroda Orła Gospodarczego 2023 – Polska w Belgii

Nagroda Orła Gospodarczego 2023 – Polska w Belgii

Nagroda Orła Gospodarczego za rok 2023

25.01.2024

Podczas ceremonii Belgijsko-Polskiej Luksemburskiej Izby Handlowej – BEPOLUX, która odbyła się w czwartek w Ambasadzie RP w Brukseli, wręczono Nagrodę Ambasadora RP „Orzeł Gospodarczy” za rok 2023. Tegoroczną laureatką statuetki została firma Magabel.

Założona w 2007 roku firma Magabel stała się firmą odpowiedzialną społecznie, zatrudniającą 1000 pracowników i 6000 klientów w Brukseli. Firma nie tylko dąży do sukcesu komercyjnego, ale także stawia na pierwszym miejscu względy społeczne, etyczne i środowiskowe. Magabel wspiera rozwój pracowników, prowadzi szkolenia z zakresu naturalnych środków czystości i aspiruje do bycia liderem w stosowaniu praktyk przyjaznych środowisku. Ponadto Magabel aktywnie angażuje się w działalność humanitarną, wspierając uchodźców z Ukrainy i zatrudniając obywateli Ukrainy. Firma stale wspiera polskie projekty i wydarzenia, m.in. Dzień Polski w Brukseli i różnorodne inicjatywy edukacyjne.

W uznaniu wybitnych osiągnięć i osiągnięć, nagrody Belgijsko-Polsko-Luksemburskiej Izby Handlowej BEPOLUX trafiły do ​​Aluprof Belgium dla Najlepszej Polskiej Firmy w Belgii i Comarch Luxembourg dla Najlepszej Polskiej Firmy w Luksemburgu.

Gratulujemy zwycięskim firmom i życzymy dalszych sukcesów na rynku!

Zdjęcia (5)

READ  UE „gotowa” do stworzenia przyspieszonych szlaków handlowych dla Ukrainy - POLITICO