Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodzący 15-calowy MacBook Air firmy Apple: co wiemy

Plotki sugerują, że Apple pracuje nad większą wersją Macbook Air, który ma mierzyć 15 cali, co stawia go na równi z MacBookiem Pro. Ten przewodnik zawiera wszystko, co do tej pory wiemy o 15-calowym MacBooku Air.

skalowanie

Wersja 2022 „MacBook Air” ma 13,6 cala, więc wersja 15-calowa byłaby znacznie większa. Będzie to między 14- i 16-calowymi modelami MacBooka Pro i będzie największą jak dotąd wersją „MacBooka Air”. Jedna z plotek głosi, że MacBook Air właśnie to zrobi 15,2 cala szczególnie.

Mając 15,2 cala, „MacBook Air” będzie o 0,2 cala mniejszy niż poprzednio dostępny 15,4-calowy MacBook Pro. Z cieńszymi krawędziami, takimi jak 2022 MacBook Air15-calowy MacBook Air może być znacznie mniejszy niż 15,4-calowy MacBook Pro.

Apple nie wprowadził MacBooka Air w dwóch rozmiarach od czasu premiery 11-calowego MacBooka Air Zatrzymany w 2016 r..

projekt

Oczekuje się, że 15-calowy MacBook Air będzie miał ten sam ogólny wygląd, co 13-calowy MacBook Air 2022, który z kolei nawiązuje do wzornictwa MacBooka Pro. Będzie miał płaską konstrukcję, duży gładzik Force Touch i klawiaturę z klawiszami funkcyjnymi bez wentylatora.

Podobnie jak „MacBook Air 2022”, oczekuje się, że będzie zawierał plik MagSafe Port ładowania, kamera 1080p i ulepszony system głośników.

Pokazać

Oczekuje się, że 15-calowy MacBook Air firmy Apple nie będzie wyposażony w technologię wyświetlania mini-LED ani ProMotion, a te funkcje są ograniczone do modeli MacBook Pro.

Profesjonalne chipy M2 i M2

Analizator jabłek Ming Chi Kuo Powiedział, że Apple pracuje nad 15-calowym laptopem, którego premiera nastąpi w 2023 roku. Nie powiedział, czy ten Mac będzie „MacBook Air”, ale biorąc pod uwagę inne plotki, wydaje się to prawdopodobne.

Kuo wierzy, że 15-calowy MacBook będzie dostępny w obu wersjach m 2 i opcje chipów M2‌ Pro. Chip „M2”, zastosowany w „2022 MacBook Air”, jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor graficzny i maksymalnie 10-rdzeniowy procesor graficzny, ale nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących „M2” Pro.

READ  Jurassic World Evolution 2 na czele najnowszej oferty Xbox Game Pass

nazewnictwo

Kuo powiedział, że 15-calowe urządzenie, nad którym pracuje Apple, może nie znajdować się w linii MacBook Air, ale inne plotki określają go jako Air.

data obiadu

MacBook z większym 15-calowym ekranem można uwolnić Pewnego razu wiosną 2023 r., według Bloomberg’s Mark Gorman. Kuo powiedział, że 15-calowe urządzenie pojawi się w drugim kwartale 2023 roku lub później, a analityk wyświetlacza Ross Young również uważa, że Już w 2023 r..

Przewodnik po notatkach

Czy masz pytania dotyczące „MacBooka Air” 15” lub chcesz wyrazić opinię na temat tego przewodnika? Wyślij nam e-mail tutaj.