Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodzące wydarzenia biznesowe |  Lokalna firma

Nadchodzące wydarzenia biznesowe | Lokalna firma

ABC Prawa i Regulacje Szkolenie

Izba Handlowa Hrabstwa Montgomery będzie gościć Agenta Specjalnego Tracy Smith, agenta ABC w Wirginii z wyznaczonym Biurem Egzekwowania Prawa Hrabstwa Montgomery, a także lokalnych przedstawicieli organów ścigania, aby zapewnić odpowiedzialnych dostawców i serwery: Program Wirginii. Przyjdź i dowiedz się o zmianach wprowadzonych w przepisach i regulacjach ABC, które weszły w życie 1 lipca. Szkolenie to ma kluczowe znaczenie dla sklepów detalicznych, restauracji, hoteli, sklepów licencyjnych itp. Zadawaj pytania, dowiedz się, jak rozpoznać fałszywe dokumenty tożsamości i zdobądź narzędzia i wiedzę potrzebne do osiągnięcia sukcesu i przestrzegania przepisów. Ta sesja zostanie zrealizowana osobiście i za pośrednictwem Zoom. Zarejestruj się wcześniej o https://www.montgomerycc.org.

gdzieBiuro Izby, 210 Laurel Street, Christiansburg

Ludzie czytali też…

koszt: Bezpłatnie dla członków Izby i osób niebędących członkami

Kontakt: Steve Buffoto, [email protected]

Bezpłatne kliniki RAMP Pitch & Polish zapewniają przedsiębiorcom cenną okazję do przedstawienia swoich pomysłów biznesowych zespołowi regionalnych mentorów, którzy chcą pomóc im ulepszyć prezentacje, przekazać informacje zwrotne na temat ich modelu biznesowego i połączyć ich z zasobami, których potrzebują do rozwoju. Otwarty na każdą branżę i scenę firmy. Dostępne są ograniczone sloty.

Kontakt: rejestracja w https://ramrbrb.com

Aplikacje mobilne: jak planować, wdrażać i uruchamiać

Na tym kursie dowiesz się, czy Twoja mała firma odniesie korzyści z posiadania aplikacji mobilnej, oraz dowiesz się, jak skutecznie publikować i sprzedawać swoją aplikację w sklepach z aplikacjami. Omawiane obszary obejmują badania rynku, znalezienie programisty i budżetu, budowanie prototypu, uruchamianie i promowanie aplikacji i wiele innych. Zgłoszone przez Camerona Nelsona, CV SBDC i starszego konsultanta cyfrowego w Virginia SBDC.

Kontakt: rejestracja w https://www.roanokesmallbusiness.org/training/mobile-apps

Czwartek 1 września Jajka i problemy: zejście z właściwej drogi: turystyka regionalna w erze po pandemii

Zarejestruj się do południa 30 sierpnia! Izba Handlowa Hrabstwa Montgomery zaprasza na tegoroczne śniadanie i program informacyjny, w którym witamy Davida Rottnizera, dyrektora wykonawczego Regionalnego Biura Turystyki Blacksburg-Christiansburg-Montgomery, a także panel reprezentujący wiele organizacji, które przyczyniają się do rozwoju turystyki w naszym wspólnota. Program rozpoczyna się natychmiast o 8 rano, miejsce jest ograniczone, dlatego wymagana jest wstępna rejestracja. Zarejestruj się i zapłać online na to https://www.montgomerycc.org Lub skontaktuj się z poniższym e-mailem.

READ  Polska stawia na energię jądrową, aby osiągnąć unijne cele klimatyczne أهداف

gdzieWarm Hearth Village, 2387 Warm Hearth Drive, Blacksburg

koszt: 25 USD dla członków pokoju, 35 USD dla osób niebędących członkami

Kontakt: [email protected].

PrzedsiębiorcaHER Rekolekcje Dołącz do Regionalnego Centrum Rozwoju Małych Przedsiębiorstw w Roanoke w jesiennym kurorcie, którego celem jest wzmocnienie pozycji kobiet-przedsiębiorców. Dzień obejmuje jogę o 9 rano, poranne i popołudniowe sesje przerwy, lunch i ceremonie zamknięcia. Znajdź pełne informacje w https://www.roanokesmallbusiness.org/.

gdzie: Rezerwat w Krzywym Biegu, 1356 Camp Fincastle Lane, Fincastle

Kiedy: od 8:30 do 18:00

Kontakt: Zadzwoń lub napisz 540-632-1174; E-mail [email protected]

piątek 2 września NARFE (czynni i emerytowani pracownicy federalni)

Zlot jest o 11 rano. Spotkanie jest o 11:15. Prelegentem będzie Cindy Markham. Jego tematem będzie „Korzystanie z Virginia Navigator w celu uzyskania szczegółowych informacji na cztery główne tematy – zaangażowanie społeczne i społecznościowe, nawigacja po opiece zdrowotnej, zdrowie mózgu i przemoc wobec osób starszych”. Wszyscy są mile widziani.

gdzieJersey Lily’s (droga 419 w pobliżu szpitala Lewis Gale)

koszt: Zamów lunch ze specjalnego menu (10 – 14 USD)

Kontakt: Mark Fisher, 540-772-0984

Pokonywanie kreatywnego wypalenia Od prokrastynacji po syndrom oszusta, każdy artysta w końcu uderza w ścianę. Próba powrotu do zdrowia często pozostawia nam stracone okazje i zapomniane terminy. Dołącz do nas, gdy Chelsea Pechowski i inni członkowie rodziny Johnson Health Center oferują nam wspaniałe sposoby na pokonanie osłabiającego łobuza. Ta sesja jest częścią serii SBDC Create Virginia. Zarejestruj się i wyszukaj warsztaty i inne wydarzenia pod adresem https://www.roanokesmallbusiness.org/training/.

Środa 7 września Mała Galeria VT, własność kobiet i/lub własność mniejszości (SWaM) To coroczne wydarzenie Virginia Tech Procurement/Supplier Opportunity powróci osobiście w 2022 roku! Odprawa sprzedawcy od 8:30 do 11:30 Rejestracja obejmuje dwóch aktorów i obejmuje podłączenie elektryczne, okrągły stół i dwa krzesła, parking, Wi-Fi oraz bezpłatną kawę i napoje. Każdy sprzedawca dostanie dwa lunche i może zapisać się na maksymalnie dwa dodatkowe lunche po 20 USD za sztukę. Tylko 100 miejsc będzie dostępnych na lunch. Zarejestrowani sprzedawcy otrzymają pakiet informacyjny e-mailem przed wydarzeniem. W poprzednich latach wszyscy byliśmy wyprzedani, więc prosimy o wcześniejszą rejestrację! Aby się zarejestrować, przejdź do witryny Virginia Tech Continuing and Professional Education https://register.cpe.vt.edu/kliknij Programy, wyszukaj Programy i wprowadź numer programu 100298.

READ  Podsumowanie wiadomości naukowych: NASA dzieli ludzką jednostkę lotów kosmicznych na dwie części, odzwierciedlając nową gospodarkę orbitalną; Badania genetyczne pokazują, jak starożytni marynarze osiedlili się na rozległej Polinezji i nie tylko

gdzie: The Inn at Virginia Tech and Skelton Conference Center, 901 Price Fork Road, Blacksburg

Kontakt: 540-231-5182 lub [email protected]

Sesja informacyjna online MBA Ta internetowa sesja informacyjna będzie dotyczyć opcji programu MBA online w Virginia Tech: internetowego, grupowego programu w niepełnym wymiarze godzin, przeznaczonego dla pracujących profesjonalistów. Omówimy, w jaki sposób Online MBA jest zaprojektowany, aby zapewnić interaktywną naukę przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności, a także kursów, formatu i wymagań wstępnych. (Dodatkowe terminy tych sesji informacyjnych zostaną zaproponowane jesienią tego roku; zobacz kalendarz wydarzeń dla Pamplin School of Business.) https://mba.vt.edu/connect-with-us/events/info-session-1.html.

Kontakt: Rebecca McGill, [email protected], 703-538-8397

Wiedza o kapitale społeczności Wirginii: znaczenie cyberbezpieczeństwa i ciągłości IT

Uczestnicy dowiedzą się, dlaczego cyberbezpieczeństwo jest tak ważne w dzisiejszym świecie technologii i jak można ich chronić przed naruszeniami danych, atakami ransomware i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Sesję poprowadzi Zach Harless, CEO TriCities IT. Będzie dotyczyć powszechnych podstawowych praktyk, które mogą pomóc w zapobieganiu cyberatakom i zakłóceniom biznesowym spowodowanym problemami technicznymi. Bezpłatne materiały szkoleniowe zostaną udostępnione uczestnikom i ich pracownikom, aby pomóc w utrzymaniu lepszej ochrony przed powszechnymi zagrożeniami cybernetycznymi. Online Knowledge Series to darmowy program rozwoju zawodowego oferowany przez Virginia Community Capital. Przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców i profesjonalistów zainteresowanych budowaniem umiejętności z różnych dziedzin. Sesje trwają zwykle 60-90 minut. Przynieś swój lunch i dołącz do nas. Zarejestruj się przechodząc do linku wydarzeń w vacommunitycapital.org.

Czwartek 8 września Doroczna Izba Okręgowa w Bedford

Podczas tego wydarzenia ogłosimy zwycięzców nagród Business Excellence Awards 2022 w kategoriach Duży Biznes Roku, Mała Firma Roku, Agrobiznes Roku, Organizacja Non-profit Roku, Obywatel Roku i Rośnie. gwiazda.

gdzieCedar Oaks Farm, 4671 Forest Road, Bedford

koszt: członkowie pokoju 70 USD, stół ósmy 545 USD; 85 USD dla osób niebędących członkami

READ  dane | To ma sens, że rekordowa rupia spadła do 79 w stosunku do dolara

Kontakt: Kayla Walker, [email protected]

Obiad komunikacyjny Dołącz do Izby Handlowej Botetourt na networkingowy lunch sponsorowany przez Servpro. Wymagana jest rejestracja.

gdzie: 1772 Rooftop on Main, South Roanoke Street 18, Fincastle

Kiedy: od 11:30 do 13:00

koszt: 10 USD dla członków Izby, 15 USD dla przyszłych członków

Kontakt: Jennifer Vance, 540-566-8812, [email protected]

Informacje dotyczące wydarzeń publicznych interesujących biznes można przesyłać e-mailem na adres [email protected]. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dwa tygodnie przed wydarzeniem.