Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodzące gry i akcesoria Nintendo Switch na maj i czerwiec 2021 r. – przewodnik

Przechodzimy teraz w cieplejsze miesiące i wydaje się, że sytuacja staje się coraz gorętsza w harmonogramie premier gier wideo. Po stosunkowo spokojnym początku roku Monster Hunter Rise I Nowy Pokemon Snap Pomogło to właścicielom Switcha przyspieszyć, a w maju i czerwcu jest na co czekać.

Zebraliśmy poniżej niektóre z największych gier Switch, które zostaną wydane w ciągu najbliższych kilku miesięcy, w tym dwie własne wersje, kilka opcjonalnych portów Switch i świetny remaster. Na dole strony znajdziesz również wybór najlepszych sklepów z akcesoriami.

Więc usiądź wygodnie i przygotuj się na fajne przejście przez następne największe gry Switch w ciągu najbliższych kilku miesięcy …

Pamiętaj: jeśli o to prosisz Asia gra-Użyj kodu rabatowego Życie nocne Przy płatności otrzymujesz 5% rabatu na swoje zamówienie.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Subnautica to podwodna eksploracyjna przygoda survivalowa, która pojawi się na Switchu w przyszłym roku, wraz z sequelem Subnautica: Below Zero. Ta dobrze przyjęta para jest dostępna na innych platformach od lat (mniej niż zero w modelu wczesnego dostępu), ale deweloper Unknown Worlds ciężko pracował nad wydaniami Switcha – Sprawdź nasz wywiad wiedzieć więcej.

Niespodziewane ogłoszenie od Nintendo Direct w lutym zeszłego roku, Mitopia To może nie być remaster 3DS, z którego wybraliśmy Katalog tego systemu jest w funtach szterlingach, Ale to była urocza mini-gra RPG oparta na Mii, którą cieszyliśmy się w 2017 roku, mimo że w tym czasie kręci nam się w głowie z nową konsolą Nintendo w bloku.

Zaintrygowało nas, jak poradzi sobie wersja Grezzo Switch Biblioteka wysokiej jakości gier RPG na Switch.

Atlus przenosi tę klasyczną grę RPG z epoki PS2 na Switch w zremasterowanej formie pod koniec maja.

READ  Najbardziej zapomniane reklamy 2023 roku

A co powiesz na zremasterowany SMTIIINHDR (jak nazywają to wszystkie urocze dzieciaki)? Cóż, modele 3D i tła zostały opracowane dla tej wersji (która pojawia się osiemnaście lat po pierwotnym wydaniu), a także będzie nowa praca audio i dodatkowe poziomy trudności – a także możliwość wstrzymania rozgrywki w dowolnym momencie i wznowienia w razie potrzeby . Ten ostatni punkt może nie dźwięk Konieczne, ale to dar niebios, jeśli bawisz się w autobusie, a twój klucz umiera. Z niecierpliwością czekamy na to.

Ninja Gaiden: Master Collection łączy trylogię hakowania i cięcia 3D Team Ninja w jeden śmiercionośny mały pakiet na Switchu. Uwolnij potoki eleganckiej, niezwykle brutalnej przemocy w kultowych butach ninja Ryo Hayabusa i przeżyj na nowo niektóre z najlepszych gier akcji ery 360 / PS3 na konsoli, którą możesz włożyć do kieszeni.

Jeśli masz duże kieszenie, to jest to. Jednak wygodnie jest mieć przełącznik z uruchamiania PS3 na swoją osobę, prawda?

Ujawniony w lutym 2021 roku Nintendo Direct to długo oczekiwany powrót do arkad dla tego, co najlepsze w królestwie grzybów. Mario Golf: Super Rush ma zawierać elementy RPG podobne do popularnej gry Mario Golf Na Game Boy Color, a także zupełnie nowy spin w grze w tytułowym trybie Super Rush, w którym wielu graczy ściga się po torze w grze Nintendo, grając w Speed ​​Golf.

Wydaje się maniakiem i przezabawnym, jeśli Zwiastun To jest wszystko, przez co przechodzi, i nie możemy się doczekać, kiedy dostaniemy się w wir rzeczy. Uwielbiamy dobry, zepsuty spacer, Więc złapiemy 3 lasy i wkrótce wyruszymy w pasy.

Więcej świetnych gier na Nintendo Switch

Oprócz gier pokazanych powyżej, istnieje wiele gier Switch do sprzedaży detalicznej, które możesz sobie wyobrazić w maju i później.

Świetne akcesoria do twojego przełącznika

I na koniec, oto wybór najlepszych akcesoriów do przełączników, które pojawią się w maju i później, do rozważenia.

READ  Miliony napotykają irytujące usterki w telewizji Freeview, ale możesz to naprawić za darmo

To tyle na maj i czerwiec – czy coś przegapiliśmy? Daj nam znać, a także daj nam znać, jeśli zamówiłeś któreś z tych gadżetów w przedsprzedaży!