Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodząca książka Reggie Fils-Aimé z nową okładką i datą premiery

Zdjęcie: HarperCollins Leadership / Reggie Fils-Aimé

Reggie Fils-Aimé jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych nazwisk w branży gier, nawet dlatego, że zrobił coś skandalicznego. Jego nadchodząca książka „Disrupting The Game” opowiada o tym, jak się tam dostał, dokumentując swój awans „z Bronxu na szczyt Nintendo”.

Ale już o tym wiemy! Powiedział nam to w zeszłym roku! Nowością jest ujawniona dzisiaj okładka:

okładka książki
obrazek: Prowadzenie Harper Collins / Reggie Phils Amy

Niestety wydaje się, że Thanos odebrał Reggie, więc zdobądź swoje zamówienia w przedsprzedaży, póki możesz:

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Jest też nowa data premiery: 3 maja 2022. Pierwotna data premiery to 24 maja, więc to dobra wiadomość, jeśli kochasz książki i nienawidzisz czekania.

Oto pełna reklama, jeśli interesuje Cię zawartość książki, a nie tylko twarz Reggie:

„Legenda gier i sabotażysta na poziomie prezydenta Reggie Fels Amy, emerytowany prezes i dyrektor operacyjny Nintendo of America Inc., dzieli się lekcjami przywództwa i inspirującymi historiami ze swojego nieoczekiwanego awansu na szczyt. Opanował te lekcje, aby budować długą i ciekawą karierę. i możesz również skorzystać z tych lekcji, które pomogą ci osiągnąć ostateczny sukces i szczęście.

Chociaż jest najbardziej znany jako kultowy prezydent Nintendo w obu Amerykach – został uwieczniony na otwarciu pokazu Nintendo na E3 w 2004 roku słowami: „Nazywam się Reggie, mam do czynienia z dupkiem, biorę nazwiska, robimy gry”. – Historia Reggie Fils-Aimé to najlepszy plan gry dla każdego, kto chce pokonać przeciwności i osiągnąć sukces.

Ucz się od Reggie, jak wykorzystać destrukcyjne myślenie, aby dokonywać życiowych wyborów, które naprawdę cię uszczęśliwią, przezwyciężyć negatywne postrzeganie przez tych, którzy cię nie doceniają lub całkowicie odrzucają, i opanować twardość, wytrwałość i odporność potrzebne do przejęcia kontroli nad światem biznesu i osiągnięcia marzenia o karierze.

Prawie siedząc na osobności z legendą gier, dowiesz się:

  • O wyzwaniach, z jakimi zmagał się Reggie przez całe życie i karierę – od skromnego dzieciństwa jako syna haitańskich imigrantów po stanie się jednym z najpotężniejszych nazwisk w historii branży gier.
  • To, czego potrzeba, aby dostać się na szczyt swojej branży, w tym być na tyle odważnym, aby stanąć w obronie swoich pomysłów, a także być otwartym na alternatywne ścieżki do sukcesu.
  • Jak tworzyć żywe i wiarygodne wizje dla swojego zespołu i firmy.
  • Jak zachować niesłabnącą ciekawość i wiedzieć, kiedy zadawać pytania, aby przełamać status quo”.

Zamówisz lub kupisz książkę w przedsprzedaży? Daj nam znać w komentarzach!