Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadal możesz kupić Soundcore Space A40 ze zniżką na Amazon

Nadal możesz kupić Soundcore Space A40 ze zniżką na Amazon

Kilka tygodni temu dużo pisaliśmy o niedrogim Soundcore Anker Space A40. Co zaskakujące, produkty te są nadal dostępne z tą samą 21% zniżką na Amazon. Jeśli więc przegapiłeś ofertę, gdy wspomnieliśmy o niej po raz pierwszy, sugerujemy sprawdzenie jej teraz, ponieważ jest naprawdę kusząca.

Te wysokiej jakości słuchawki douszne są zwykle sprzedawane w cenie 99,99 USD. Są więc pożądaną opcją dla łowców okazji, nawet jeśli nie są przecenione. Ale przy 21% zniżce staje się jeszcze bardziej atrakcyjny, zwłaszcza gdy dodasz wszystkie jego wspaniałe funkcje.

Chociaż z pewnością nie mają logo Sony ani Samsunga i ledwo dorównują wydajnością, słuchawki douszne Soundcore by Anker nadal spełniają wiele wymagań w swoim przedziale cenowym. Na początek posiada automatycznie regulowaną redukcję szumów. Ta funkcja automatycznie wybiera odpowiedni poziom tłumienia hałasu, pasujący do Twojego otoczenia.

Soundcore wyposażył je w dwuwarstwowe przetworniki membranowe, aby zapewnić świetny dźwięk. Space A40 powinien zapewniać mocny bas, czystą, wciągającą średnicę i ekscytującą górę. Trybu LDAC można także używać do odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Chociaż nasze uszy nie wypróbowały jeszcze tych słuchawek, Soundcore deklaruje, że są lekkie jak kartka papieru. Mają także ergonomiczny kształt, który wygodnie mieści się w uszach. Co zaskakujące, słuchawki douszne są dostępne w pięciu różnych rozmiarach końcówek dousznych, co zdecydowanie robi wrażenie. Podsumowując, Space A40 powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie w uszach nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Tym, co sprawia, że ​​te bezprzewodowe słuchawki douszne są tak imponujące, jest ich zdolność do zapewniania długich godzin muzyki bez zakłóceń. Mogą pochwalić się około 10 godzinami ciągłego słuchania, co rozciąga się na aż 50 godzin przestrzeni osobistej. Aby wydobyć z nich jak najwięcej energii, wystarczy przechowywać je w etui ładującym pomiędzy sesjami odsłuchowymi.

READ  Skandal z kosmicznymi pomidorami został rozwiązany dzięki odnalezieniu owoców Międzynarodowej Stacji Kosmicznej 8 miesięcy po ich zniknięciu

Czy uważamy, że to najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne roku 2023? Być może nie, ale to nie znaczy, że jest niskiej jakości. Wręcz przeciwnie, oznacza to, że konkurencja jest bardzo duża. Uważamy jednak, że Space A40 ma dobry stosunek jakości do ceny i powinien być dobrą inwestycją.