Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na Steam Deck jest teraz ponad 1000 „zweryfikowanych” gier • Eurogamer.net

Na Steam Deck jest teraz ponad 1000 „zweryfikowanych” gier • Eurogamer.net

„Nasze obecne kryteria dotyczące tytułów do zweryfikowanej lub operacyjnej oceny są bardzo wysokie”.

Valve ujawniło, że Steam ma teraz ponad tysiąc „zweryfikowanych” gier, które będą działać bezbłędnie na nowej platformie mobilnej, Steam Deck.

Gry, które otrzymają zweryfikowaną odznakę, spełniają standardy Valve „Bardzo wysokie”, szczegółowo opisane w nowej wersji Społeczność Steam . forum Poczta.

Valve wyjaśnił: „Nasze obecne kryteria dotyczące tytułów dla zweryfikowanej lub grywalnej oceny są bardzo wysokie” (dzięki, NME). „Jeśli gra wyświetla awatary konsoli przez 99 procent czasu, ale każe ci czasami „nacisnąć F” podczas grania, można w nią grać, odznaczona. Jeśli 99 procent funkcji gry jest dostępnych, ale możesz uzyskać dostęp do jednego opcjonalnego mini w grze – zawiesza się gra lub nie wyświetla się ani jeden samouczek wideo, nie jest to obsługiwane”.

Chociaż te wysokie standardy oznaczają, że niektóre gry mogą otrzymywać „fałszywe negatywy”, Valve powiedziało, że woli je od „fałszywych pozytywów”.

Jest to zgodne z projektem: w okresie premiery pomyśleliśmy, że najlepiej będzie zapobiegać fałszywym alarmom („Ta gra została zweryfikowana, ale część z niej nie działa”), nawet kosztem niektórych fałszywych negatywów („Ta gra nie jest obsługiwany, ale nie zauważyłem żadnego”).

„Nawet przy obecnych standardach, w tempie, w jakim my i nasi partnerzy wprowadzamy ulepszenia, spodziewamy się, że w ciągu najbliższych kilku tygodni wiele innych tytułów przejdzie z grywalnych lub nawet nieobsługiwanych do zweryfikowanych” – dodaje post. „Oczekujemy również, że dostosujemy nasze standardy i sposób myślenia, gdy odejdziemy od premiery i uzyskamy więcej informacji zwrotnych od klientów i programistów”.

ICYMI, filmy demonstrujące symulację Konsole Nintendo na Steamie Valve Jest pobierany z YouTube.

Nie jest jasne, kto dokładnie wysyła prośby o usunięcie, ale ponieważ wiele kanałów ma podobne filmy pokazujące symulacje innych platform innych niż Nintendo, które nadal znajdują się w witrynie, jak zasugerował Ishraq na początku tego tygodnia, można się domyślać, że jest to samo Nintendo.

READ  Otwarty świat Zeldy to format przyszłości serii, mówi producent Eiji Onuma