Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na sprzedaż miejsce na przyczepę przedstawiające zabudowę obcych i złe macki

THQ Nordic i Mirage Game Studios opublikowały nowy zwiastun i przyglądają się swojej egzotycznej grze deweloperskiej Space for Sale. Przyjrzeliśmy się tej grze nieco bardziej dogłębnie, wprowadzając kapryśną atmosferę i lokalizację do tej, szczerze mówiąc, nowej gry o budowaniu.

Przestrzeń na sprzedaż przenosi cię do obcych światów, których celem jest uczynienie ich nadającymi się do zamieszkania, a następnie zbudowanie nowych wymarzonych domów dla zwierzaka obcych agentów. We wszystko to można grać w pojedynkę lub w trybie współpracy dla dwóch graczy.

Pętla rozgrywki jest dość prosta, z bazą operacyjną w sercu Twojej firmy, dającą Ci miejsce na kradzież zebranych zasobów. Klienci będą pojawiać się okresowo i prosić o to, czego chcą – na przykład Glorbsonowie chcieli małego domu o „urzekającym” „nienaturalnym” charakterze.

Stamtąd idziesz znaleźć dla nich odpowiedni kawałek ziemi – w tym przypadku za pomocą wodospadu – który malujesz promieniami światła, a następnie zaczynasz pracować nad umieszczeniem i budową ich budynku. Mirage Game Studios zadbało o to, aby mimo że jest to widok izometryczny od góry do dołu, nadal jesteś bardzo zaangażowany w budowę, ponieważ musisz przenosić materiały i kończyć różne części konstrukcji, aby je ukończyć. Następnie posiadłość jest podłączana do prądu — ten wodospad jest wygodnym miejscem na generator prądu z kołem wodnym — a następnie wprawia je w ruch.

W miarę postępów w grze sprawy stają się coraz bardziej skomplikowane wraz z coraz bardziej uciążliwymi wymaganiami ze strony klientów, potrzebą zrównoważenia fabuły i uwzględnienia populacji rozrastającego się obcego sąsiedztwa oraz zderzeń kulturowych.

Będzie dużo okiełznania i walki z naturą planety. Z drugiej strony gromadzenie zasobów jest proste, podczas gdy twoja technologia będzie ewoluować, aby wykorzystać naturalne cechy, takie jak odkrycie drzewa, które eksploduje elektrycznością, którą można wykorzystać do zasilania sieci energetycznej. Są też wrogie stworzenia i rozprzestrzeniająca się Kosmiczna Zgnilizna, z którymi musisz walczyć.

READ  Deszcz meteorytów Geminidów przemierza nocne niebo

Space Rot zaatakuje cię, gdy będziesz blisko, z wysoce antropomorficznie wyglądającymi zielonymi i fioletowymi mackami wyłaniającymi się z ziemi i próbującymi machnąć. To coś więcej, dzięki zdolności zgnilizny do przekształcenia się w ogromne konfrontacje z bossami, których musisz odeprzeć.

Space for Sale wygląda na idealną grę dla każdego, kto chce nowej, zrelaksowanej symulacji zarządzania, ale z zabawnymi zwrotami akcji w scenerii kosmitów science-fiction, zamiast być zbyt uroczym.

Nie ustalono jeszcze daty premiery Space for Sale, ale gra jest w fazie rozwoju na PC i ma zaplanowaną zamkniętą fazę beta – Zarejestruj swoje zainteresowanie na stronie Space for Sale.