Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na sprzedaż farma w South Hams z miejscem dla kilkunastu osób – i własnym naturalnym basenem

Położony na pagórkowatym terenie ten wiejski dom ma szereg elementów z epoki i jest wyposażony w naturalny basen oraz dwa dodatkowe mieszkania – idealne dla dużej rodziny.

Netherton Farmhouse w East Allington to zabytkowy, ale nienotowany na liście budynek położony na 7,2 akrach ziemi, z wystarczającą ilością miejsca, aby pomieścić tuzin osób.

W głównej kuchni wiejskiej znajduje się wyspa i kamienny kominek. (Luscombe May )

W głównym domu wiejskim drzwi frontowe prowadzą do centralnej kuchni z kamiennym kominkiem i piecem opalanym drewnem z łupkową podłogą, środkową wyspą i jadalnią.

Tylne przejście prowadzi do biura, szatni na parterze i narożnej recepcji z otwartym kominkiem i przeszklonymi drzwiami prowadzącymi na zadaszony taras słoneczny z widokiem na ogrody.

netherton

Drugi pokój recepcyjny ma francuskie drzwi z widokiem na okolicę. (Luscombe May )

Na parterze znajduje się również rustykalna oranżeria z dębowymi ramami, pokój ogrodowy, druga recepcja ze skośnymi szklanymi sufitami i kominkiem oraz dodatkowa łazienka.

Na piętrze znajdują się trzy dwuosobowe sypialnie – dwie z łazienkami – sypialnia jednoosobowa oraz rodzinna łazienka.

netherton

Wiele sypialni ma łazienkę, niektóre z odsłoniętymi belkami stropowymi. (Luscombe May )

Zachodni kraniec domu to bliźniak o nazwie Baytree Cottage, który ma własne wejście, ale może być również używany jako część głównej bryły domu.

Aneks składa się z otwartej recepcji z kominkiem, wyposażonej kuchni, sypialni z łazienką, sklepionego sufitu i schowka na antresoli.

netherton

Willow Lodge znajduje się nad trzystanowiskowym garażem. (Luscombe May )

Oprócz budynku głównego i oficyny na terenie znajdują się dwa dodatkowe pokoje dzienne – Stodoła Bukszpanowa i Pracownia Wierzbowa.

Box Tree Barn ma własny podjazd i parking i zajmuje dwa piętra.

netherton

Gospodarstwo posiada oranżerię i pokój ogrodowy. (Luscombe May )

Na dole są dwie dwuosobowe sypialnie i dwie łazienki, z których jedna jest z łazienką.

Willow Studio to apartament z jedną sypialnią i wyjściem z prywatnego balkonu, składający się z salonu na otwartym planie z piecem opalanym drewnem, wyposażonej kuchni, dwuosobowej sypialni i nowoczesnej łazienki. Pod mieszkaniem garaż trzystanowiskowy.

netherton

Oprócz głównego budynku gospodarczego, w niektórych budynkach gospodarczych znajdują się miejsca noclegowe. (Luscombe May )

Teren jest rozległy i obejmuje wiele unikalnych elementów, takich jak naturalny basen i ogrody orchidei.

Są też grządki warzywne, ogródek kuchenny, mały strumyk i wybieg, a także mały pas ziemi biegnący pod pobliskie wzgórze.

netherton

Naturalny basen znajdujący się w ogrodzie. (Luscombe May )

Nieruchomość jest sprzedawana przez Luscombe Maye, a jej cena orientacyjna wynosi 2 100 000 funtów.

Andrew Moores z Luscombe Maye powiedział: „Netherton Farm to wspaniały przykład farmy w South Hams z przebudowaną stodołą i pięknymi rozległymi polami.

Jest pełen interesujących szczegółów historycznych i ma wiele unikalnych cech, z których jednym z nich jest naturalny basen ukryty w pięknych ogrodach domu.

„Dzięki tak wielu różnym budynkom, terenom i typom zakwaterowania oferuje prawdziwą wszechstronność w użyciu i oferuje prawdziwy wiejski styl życia Devon, a jednocześnie jest wystarczająco blisko wielu popularnych miast, wiosek i plaż w okolicy”.