Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na rynku High Point | Jak celebrujesz nowy showroom i lokalizację? Oczywiście z wódką

AT HIGH POINT MARKET – kanadyjski producent towarów statusowych Meble Durham W piątek wieczorem w nowym salonie High Point odbyła się degustacja wódki z okazji otwarcia salonu. Pojawiło się również nowe narzędzie firmy do konfiguracji i wizualizacji 3D, opracowane przez polską firmę antiarry.

Intiaro stoi również za ostatnimi dużymi premierami w Theodore Alexander, Howard Miller, Norwalk i Vanguard.

Luke Simpson, prezes i dyrektor generalny firmy, określił promocję witryny jako „najlepszy dostępny komponent handlowy”.

„Możemy tynkować nasze modele 3D tymi fotorealistycznymi wykończeniami” – powiedział. „Jeśli chodzi o towary pudełkowe, ludzie nie posunęli się tak daleko. Jesteśmy przekonani, że postawi to nas przed tłumem.”

Zespół Intiaro był pod ręką, aby pochwalić się nowymi możliwościami. Senior Account Executive Karol & Rubel poprowadził również degustację wódki, podczas której zachęcał do degustacji różnych rodzajów wódki z Polski.

Technologia, zgodna z nową stroną internetową i portalem handlowym, pozwala Durham lepiej prezentować swoje produkty na mniejszej przestrzeni, ponieważ nowy salon wystawowy jest tylko o jedną czwartą wielkości jego poprzedniej lokalizacji w IHFC.

Możemy wyświetlić wszystko na naszej stronie” – powiedział Simpson. „Musimy tylko wyeksponować kilka produktów w naszym salonie, co pozwala nam znacznie zaoszczędzić”.

Powiązane historie:

READ  Prezydent Polski mówi, że konieczne są zmiany w systemie dyscypliny sędziowskiej