Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Musisz oglądać najlepsze filmy akcji erotyczne przesyłane strumieniowo online jak najszybciej

Surrealistyczne filmy Nie dla każdego.

Filmy, które odbiegają od standardowych obyczajów filmowych, prezentują abstrakcyjne wizualizacje i pozostawiają swoje wewnętrzne działanie interpretacji, mogą być bardzo mocne – nawet jeśli ryzykują alienacją widza. Ale w najlepszym wydaniu te historie przekazują potężne przesłanie.

Ten film z 2019 roku wykorzystuje surrealizm, aby zbadać wewnętrzne życie młodej kobiety, która dorastała w sekcie, dokumentując jej przebudzenie w powolny sposób. Jest teraz przesyłany strumieniowo online.

inna ciąża, film wyreżyserowany przez polską reżyserkę Małgorzatę Szumowską z 2019 roku, po raz pierwszy przedstawia grupę młodych dziewcząt wykonujących swoje codzienne zadania przy akompaniamencie wzruszającego, harmonijnego wokalu. Chociaż żyją z ziemi i zachowują się tak, jakby żyli od wieków, film pokazuje zmodyfikowany powóz w pobliżu, a także niestandardową Barbie ubraną w tę samą sukienkę co małe dziewczynki, umieszczając film w nowoczesnej… kult dnia.

Jedyny mężczyzna w grupie, znany jako „Pasterz” (Michel Huisman), jest tajemniczym przywódcą tego kultu. Modląc się za niego dziewczyny słuchają jego wykładów, a każdego wieczoru wybiera jedną ze swoich „żon”, z którą spędza noc. inna ciąża Koncentruje się na Sali (Ravi Cassidy), jedynej córce jednej z tych żon, która zmarła wkrótce po porodzie.

Wychowana w uwielbieniu Sala stopniowo dojrzewa i rozwija bardziej abstrakcyjne myślenie i cierpi na dzikie fantazje na temat swojego życia. Widzi siebie w ciągłym krzyku, chociaż z jej płuc nie wydobywa się żaden dźwięk. Widzisz owcę na wzgórzu, jej skórę, ale nadal zaciąga się. Zaczyna powracać do tych fantazji, gdy pasterz postanawia uwielbić, gdy poświęca więcej uwagi Selah.

Myślę inna ciąża Technicznie rzecz biorąc, horror, nie można znaleźć żadnych kompletnych obaw. Zamiast tego lęki pochodzą z całkowitej desperacji i rozpaczy, jakich doświadcza Selah, kwestionując wiarę, która pojawiła się w jej całym życiu. W pewnym momencie zauważa samochód jadący drogą i wyobraża sobie, że siedzi na tylnym siedzeniu z rodzicami z przodu, patrząc na nią ponownie.

Pasterz spotyka się ze swoimi kobietami i córkami.IFC . filmy

Podczas gdy horror pozostaje w przerażającej negatywnej przestrzeni przez większość filmu, ostatnie dziesięć minut przekształca ten aspekt podtekstu w scenariusz. Zakończenie oferuje rodzaj sprawiedliwej sprawiedliwości, którą Selah wyobrażała sobie przez cały film, a ten przerażający czyn w jej imieniu wydaje się jedyną logiczną odpowiedzią na jej sytuację.

READ  Studio Renn z siedzibą w Mumbaju oferuje wyrafinowaną interpretację szlachetnej biżuterii, która jest teraz prezentowana w Nowym Jorku.

Czy jesteś fanatykiem i szukasz bogatej medytacji na temat kultów i wiary? Kultowy maniak szukający innej drogi do mentalności „wyższej kontroli”? Czy jesteś zwykłym fanem filmów i szukasz czegoś bardziej abstrakcyjnego? bez utraty skuteczności struktury narracyjnej, inna ciąża Stanowi idealną i niepokojącą opcję na wieczór wypełniony prowokującą rozrywką.

inna ciąża Teraz przesyłam strumieniowo na Hulu.