Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Musisz jak najszybciej zagrać w najdziwniejszą starą grę sportową na Nintendo Switch

Gdy kończy się regularny sezon baseballowy, Gracze mogą zacząć zdobywać legendarne atrybuty. Kiedy Max Scherzer nowo Zrobił doskonałe 8 rund, nie pozwalając ani jednemu biegaczowi awansować do startu, łatwo było wyobrazić sobie płomienie wirujące wokół niego na wzgórzu, część zaklęcia czarnej magii recytowanego, by pozostawić San Diego Padres bezradnym.

Ale co by było, gdyby istniał mecz baseballowy, który pozwoliłby jego strzelcowi stworzyć krąg przywołania ognia? To byłoby niesamowite, prawda?

To jest hiperboliczna obietnica hiperbolicznego tytułu SNES 1991 Super Baseball Simulator 1.000.0 Aktualizacja Jeśli jesteś płatnym subskrybentem Nintendo Switch online, możesz w to zagrać Teraz pobierając aplikację Super Nintendo Entertainment System.

Rozgrzej piekarnik, czas na pierze.Kultura mózgu / Nintendo

Dawno, dawno temu i miejscem, w którym bez wątpienia przegrał baseball, były wojny gier wideo z lat 90. XX wieku. gry takie jak Dżem NBA I NFL Blitz Powiedz graczom, że ich brak realizmu był zaletą, a nie błędem. Niedawno była to wersja analogicznej gry w baseball z 1996 roku, w której wypróbowano dwie piłki na torze wyzdrowieć Z Fundacji Historii Gier Wideo.

Powrót do zdrowia w połowie drogi to zaskakujące odkrycie. Ale fajnie jest oglądać Super symulator baseballu Doświadcz podobnych pomysłów pięć lat temu.

Gra zawiera trzy ligi fantasy – Atlantyk, Północ i Ultra League. Te zespoły mają całkiem fajne logo, w tym 16-bitowy zachód słońca na pustyni w Teksasie z kaktusami, a logo Bostonu jest bardziej wszechstronne niż prawdziwe logo zespołu. Jersey City Connect. Wszystkie te zespoły są w pewnym stopniu konfigurowalne, chociaż trudno dokładnie wiedzieć, o co chodzi.

Super symulator baseballu Mogła to być gra, która opierała się na skrzyni zręcznościowej lub przewodniku wyjaśniającym graczom, jak grać, więc bez nich może być trochę zagmatwane. Co robią grafiki bomb i strzał i dlaczego są do nich dołączone cyfry? Jak rzucić odpowiednią podstawą? Zajrzyj przez Instrukcje Może znacznie obniżyć krzywą uczenia się.

Jak wiele gier swoich czasów, recenzja Super Baseball Simulator 1.000.0 Aktualizacja Dużo łatwiej będzie skorzystać z instrukcji obsługi lub trybu samouczka.Kultura mózgu / Nintendo

Nawet z FAQ gra nadal działa dziwnie. Na przykład podczas posyłania piłki wszyscy zawodnicy delegowanej drużyny poruszają się jednym dotknięciem. Jeśli więc przesuwałeś zawodnika do tyłu, aby złapać piłkę na płytkim polu, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że twój zawodnik będzie w lepszej pozycji do złapania, w rzeczywistości przez cały czas wpadał na ścianę kortu.

READ  Nigdy wcześniej nie grałem w coś takiego

Jest też godne pochwały zadanie przechwytywania wyskakujących okienek, które działa tylko wtedy, gdy jesteś dokładnie w cieniu piłki. Przesuwanie ma więcej sensu, ponieważ wymaga podstawowego wyczucia czasu i pozycji, ale nawet wtedy nie wydaje się, że można by coś ulepszyć lub nawet ulepszyć.

To są frustracje, które utrzymują się Super symulator baseballu Od bycia naprawdę „dobrą” grą. Ale jest znacznie więcej. To świetna zabawa, nawet pośród tych frustracji, które sprawiają, że przycisk wstecz w Switch Online wydaje się jeszcze bardziej kuszący.

podczas recenzowania Szerokość 21Jako wypolerowany baseballista, nie mogłem nie czuć, że wszystko to poleruje. Mimo całej swojej złożoności baseball pozostaje bardzo dziwną grą, ponieważ potrafi to robić melonik machać nogą Kiedy przeciwnik uderza, próbując go rozśmieszyć, jest rzeczywistą strategią. Czy gra wideo może być tak dziwna jak ludzie, którzy zarabiają na życie w baseball?

Super Baseball Simulator 1.000.0 Aktualizacja Oferuje graczom supermoce, które można znaleźć głównie w Ultra League. Te moce pozwalają graczom wejść w tajemnicze wymiary, dzięki prędkości piłek uderzających z prędkością rakiety, przywołać ogień do stosu szybkich piłek o prędkości 185 mil na godzinę, podzielić piłkę na trzy, mieć kulę, która powoduje trzęsienia ziemi, usunąć cień piłki i zakręć piłką w spadający liść. Spraw, aby po złapaniu piłka eksplodowała i nie tylko.

Nic tak nie ożywia jak mała błyskawica.Kultura mózgu / Nintendo

Można go opublikować dopiero po zdobyciu określonej liczby punktów Ultra. Tworzą więc grę strategiczną w grze strategicznej i decydują, kiedy wykorzystać te potencjalnie zmieniające grę momenty. Co więcej, jest tak zabawny, jak Vlad Guerrero Jr.. Oglądanie krótkiej piłki rzuconej do końca w lewe pole po złapaniu piłki jest czymś w rodzaju animacji Królika Bugsa.

READ  Kronika wojennych kłopotów polskiej pary - Winnipeg Free Press

symulator baseballu Zdecydowanie nie trafiając do 1000. Ale wraz z postępem starych gier jest to mały gracz, który jest niedoceniany i nie ma szansy zabłysnąć. Dodaj wersję Ultra idzie do Oferta Każda nowoczesna gra w baseball byłaby świetną opcją, ale jest coś wyjątkowego w 16-bitowej grze, która wyrzuca logikę przez okno, aby gra w baseball była naprawdę fajna.