Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Murmur, nowy film polskich braci Marc Polish Brothers, premiera w Oldenburgu – The Hollywood Reporter

szumNowy horror w reżyserii Marka Bolscha będzie miał swoją światową premierę na Oldenburg Film Festival, jesiennej imprezie znanej jako Sundance Germany.

Polski jest najbardziej znany z połowy, wraz z bratem Michaelem, z zespołu scenarzystów i reżyserów The Polish Brothers, którego autorami jest przebój Sundance Twin Falls, Idaho (1999), Wygraj jackpot (2001), farmy astronautów (2006) i Zapach sukcesu. Michael Bolsch zazwyczaj przejmuje role reżyserskie w filmach polskich braci, przy czym Mark gra główną rolę, a bracia współtworzą scenariusz.

Mark Polish pierwszy za kamerą za Zamek (2019), jego debiut z udziałem Andy’ego Garcii, Diany Agron i Jamesa Fraina.

szumNapisany i wyreżyserowany przez grupę gwiazd mediów społecznościowych, które stają się królikami doświadczalnymi nowej aplikacji, która przełamuje granice między rzeczywistością a fantazją. Polska córka Logan Bolsch z Apple TV + Wybrzeże Moskitówgwiazdy w funkcji.

Oldenburg w środę zaprezentował swój pierwszy tytuł z 2022 roku szumInne międzynarodowe pokazy w tym roku to Irish Drama Czarny Guelph Od reżysera Johna Connorsa, określanego jako pierwszy film opowiadany z perspektywy irlandzkiej grupy etnicznej podróżników, do której należy Connors, oraz film japoński Miasto Od pierwszego reżysera Katsuki Kuroyanagi.

Wiele filmów w języku niemieckim, w tym dramat dystopijny kosmiczne śmieci w Berlinie Reżyser Guri Badel, dramat kryminalny Nikias Chrysos Leben Tod EkstazaStephen Krohmer Die Rache an der Welt A Filtr mandżurski– Ekscytujący styl Temat 101 Od pierwszego reżysera Toma Beulogwy będą miały także swoją światową premierę w Oldenburgu.

decyzja o odejściu

Dzięki uprzejmości MUBI

koreański park thrillerów chan wook Decyzja o odejściuktóry zdobył nagrodę dla najlepszego reżysera w Cannes, pokaże pierwszy niemiecki film w Oldenburgu, jak to jest ubezpieczenie zoo Od Austriaka Andreasa Horvatha (Lilian) A Droga przed namifamilijny dramat amerykańskiego reżysera Roba Rice’a, którego premiera odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marsylii w zeszłym miesiącu.

Oldenburg ujawni swój pełny zakres jeszcze w tym miesiącu. 29. Festiwal Filmowy w Oldenburgu potrwa od 14 do 18 września.

READ  Kapitanowie Buffalo proszą słynnego hollywoodzkiego aktora o przeniesienie filmu