Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Multiplayer Cyberpunk 2077 wreszcie na horyzoncie

Wróć myślami do mgły czasu (grudzień 2020). Nic nigdy nie wyszło z żadnych kontynuacji na całym świecie, a CD Projekt w końcu je wydał Film o Cyberpunku 2077 Kolejne lata szumu.

To był, jak pamiętam, bałagan. Film o Cyberpunku 2077 To było na granicy niegrywalności na słabszych konsolach i komputerach PC. Zwroty zostały przyznane, dokonano przeprosin, a CD Projekt musiał całkowicie zmienić swoje plany popremierowe.

Spójrz, jak jest źle Film o Cyberpunku 2077 To było na konsolach poniżej!

Wśród wielu zmian wprowadzonych do Film o Cyberpunku 2077Plany po uruchomieniu polegały na opóźnieniu głównych rozszerzeń gry. Obiecana wcześniej zawartość fabularna zostanie udostępniona za kilka tygodni, oczywiście jako część mega-treści Widmowa Wolność ekspansja. Ale co z Film o Cyberpunku 2077 wieloosobowy?

Niestety, podczas Widmowa Wolność Wreszcie, wydaje się mało prawdopodobne, aby CD Projekt kiedykolwiek wydał oficjalny tryb multiplayer dla RPG. Dobre wieści? Zespół ciężko pracujących modderów CD może być marzeniem, które Projekt musiał porzucić.

Istnieją mody multiplayer dla wielu gier dla jednego gracza, m.in Dziedzictwo HogwartuSkyrimI Fallout 3. Są to oczywiście ogromne zadania, których nie da się przyspieszyć.

Zespół o nazwie CyberScript pracował z przerwami przez ostatni rok, aby opracować tryb dla wielu graczy Film o Cyberpunku 2077. Mod był krótko dostępny za pośrednictwem NexusMods w zeszłym roku (Graj tutaj) przed ponownym pobraniem.

Jednak na horyzoncie pojawia się światełko: post na stronie CyberScript Potwierdza Nadal zamierzają odtworzyć tryb wieloosobowy gry. Nikt nie zgadnie, kiedy będzie ponownie dostępny lub zbliżony do pełnej wersji, ale ponieważ mody są zwykle ochotnikami do tworzenia Cudów w wolnym czasie, wyobrażam sobie, że byłoby to bardzo odległe. Mimo to ekscytująca jest myśl, że ktoś pracuje nad czymś, co może być naprawdę niesamowitym doświadczeniem dla wielu graczy.

READ  E-mail Gibsona ujawnia Rocksmith+ przed pokazem Ubisoft E3 • Eurogamer.net