Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Multidyne Video & Fiber Optic Systems otwiera nowe biuro w regionie EMEA w Polsce

Multidyne Video & Fiber Optic Systems otwiera nowe biuro w regionie EMEA w Polsce

Nowe biuro w Gdańsku ma na celu rozszerzenie globalnej obecności firmy przy jednoczesnym zbliżeniu zespołów sprzedaży, wsparcia i inżynierów do regionalnych partnerów i klientów.

MultiDyne Video & Fiber Optic Systems otworzyło drzwi do swojego pierwszego biura w regionie EMEA, kierowanego przez Sebastiana Muchę, dyrektora ds. rozwoju biznesu MultiDyne na region EMEA. Mucha będzie kierował zespołem regionalnych ekspertów ds. sprzedaży, wsparcia i inżynierii z nowego biura firmy o powierzchni 168 m2 w Gdańsku.

Otwarcie biura następuje po okresie regionalnego rozwoju Multidyne, który rozpoczął się wraz z powołaniem Muchy w 2019 roku. Firma przejęła dwóch producentów – Sensus Digital i Niagara Video – i buduje swoją globalną sieć kanałów w całej Europie. W ciągu ostatnich trzech lat ugruntowała silną pozycję marki.

Lokalizacja w Gdańsku zapewnia klientom MultiDyne w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce szybką reakcję na zapytania dotyczące sprzedaży, napraw produktów i wsparcia technicznego. MultiDyne będzie magazynować produkty lokalnie, aby przyspieszyć wysyłkę i skrócić czas dostawy w całym regionie.

Mucha mówi, że regionalne biuro MultiDyne przyniesie pozytywne korzyści gospodarcze zarówno dla lokalnej społeczności biznesowej metropolii, jak i dla szerszego rynku europejskiego. „Ustanowienie obecności biura regionalnego potwierdza nasze zaangażowanie w regionie, które obejmuje inwestycje w regionalne talenty” – powiedział. „To duży obiekt z otwartym planem, który zachęca do współpracy między naszymi biurowymi zasobami inżynieryjnymi. Znajduje się tam laboratorium inżynieryjne, w którym nasi regionalni innowatorzy mogą tworzyć prototypy, testować i prezentować klientom i partnerom.

Dyrektor generalny MultiDyne, Frank Jachetta, dodał, że przyszłe projekty obejmują lokalny zespół logistyczny, aby jeszcze bardziej skrócić czas realizacji dostaw produktów. Plan piętra obejmuje również dużą salę konferencyjną na spotkania pracowników i klientów. — Szybko rośnie — powiedział. „MultiDyne to firma globalna, a ten nowy zakład zwiększa naszą trajektorię wzrostu, jednocześnie poprawiając obsługę naszych klientów z regionu EMEA”.

READ  Zarówno Szkocja, jak i Polska są zainteresowane gwiazdą St Johnstone Fran Franczakiem

Nowe biuro znajduje się 10 minut od lotniska w Gdańsku i blisko kilku uniwersytetów. Mucha potwierdził, że ocenia lokalnych talentów, aby dołączyć do zespołu, gdy zwolnią się nowe stanowiska.