Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Msc Bellissima występuje w nadchodzącym japońskim filmie Netflix

Msc Bellissima występuje w nadchodzącym japońskim filmie Netflix

MSC Cruises ma przyjemność to podkreślić MSC Bellissima Pojawi się w nadchodzącym filmie Netflix W miłości i głębokiej wodziektórego światowa premiera w serwisie Netflix odbędzie się 16 listopada 2023 r.

Długo oczekiwany thriller romantyczny został nakręcony na specjalnie zbudowanym planie rozrywkowym MSC Bellissima Przekazuje radość z rejsu.

Film jest dubbingowany na 14 języków i tłumaczony na 32 języki:

Języki tłumaczeń:

Arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, filipiński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, indonezyjski, włoski, koreański, malezyjski, norweski, polski, portugalski, Portugalski (Brazylia), rumuński, rosyjski, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski

Dubbingowane języki:

Czeski, angielski, francuski, niemiecki, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, polski, portugalski (Brazylia), hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), tajski, turecki

MSC Bellissima Do Japonii wypłynie w 2024 roku. Proszę zobaczyć Tutaj Aby poznać szczegóły trasy.

NA MSC Bellissima

MSC Bellissima Jest to drugi innowacyjny statek wycieczkowy klasy Meraviglia firmy. Zaprojektowany jako statek całoroczny i wyposażony w funkcje pokładowe, MSC Bellissima Oferuje gościom niezapomniane wrażenia z rejsu z atrakcjami, takimi jak:

  • 12 lokali gastronomicznych oraz ponad 20 barów i salonów, w których goście będą mieli do wyboru, w tym francuską restaurację L’Atelier Bistrot. Na statku znajdować się będzie także bar i kawiarnia znanego cukiernika Jeana-Philippe’a Maury’ego, w całości poświęcone wyjątkowym i eleganckim kreacjom czekoladowym i deserowym, które zachwycą każdego miłośnika słodyczy.
  • Wielokrotnie nagradzana oferta rodzinna obejmująca zajęcia i usługi dla dzieci oferowane przez partnerów LEGO Group i Chicco z wydzielonym tarasem rodzinnym
  • Ekskluzywne występy w kameralnym, najnowocześniejszym miejscu: Carousel Lounge, który łączy w sobie oszałamiające akrobacje, taniec i muzykę, tworząc wielozmysłową rozrywkę z olśniewającymi pokazami akrobatycznymi ze światłem i dźwiękiem.
  • Klub Yachtowy MSC typu „statek na statku” oferuje luksusowe zakwaterowanie na trzech pokładach, prywatną łazienkę i całodobową obsługę lokaja.
  • Spektakularny, 80-metrowy (262 stóp) pokaz LED nieba nad morzem nad oszałamiającą promenadą w stylu śródziemnomorskim o długości 96 metrów, zaprojektowany jako centrum społeczne statku
READ  Jeff Simon: Przywróć blask Literackiej Nagrody Nobla. Daj to Salmanowi Rushdiemu | książki i literatura

MSC Bellissima Jest wyposażony w najnowocześniejsze dostępne technologie środowiskowe. Systemy te obejmują system oczyszczania gazów spalinowych, zaawansowaną oczyszczalnię ścieków, systemy zapobiegania przestrzeni maszynowej, system oczyszczania wód balastowych oraz liczne ulepszenia oszczędzające energię – od systemów odzysku ciepła po oświetlenie LED i nie tylko.

Dowiedz się więcej o MSC Bellissima Odwiedzać Tutaj.