Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Możesz zaparkować swój samochód za darmo na tym 267-miejscowym parkingu Hanley – i to Ci się podoba

Możesz zaparkować swój samochód za darmo na tym 267-miejscowym parkingu Hanley – i to Ci się podoba

Kierowcy bez gotówki mogą bezpłatnie parkować na 267-metrowym parkingu w centrum miasta. Bezpłatny parking jest obecnie oferowany na parkingu Clementsons Mill w Hanley.

Jest to hotel ze 104 sypialniami, który został zatwierdzony na stronie w 2018 roku, ale nigdy się nie zmaterializował. To pozwolenie na budowę straciło ważność, a StokeonTrentLive został poinformowany, że grunt jest teraz nowym właścicielem.

Ale StokeonTrentLive został również poinformowany, że automaty do płatności i wyświetlania są w drodze – więc bezpłatny parking nie będzie trwał wiecznie. Parking znajduje się obok dawnego sklepu meblowego Rockermans i jest dostępny od strony Clough Street East.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bezpłatny parking nad jeziorem Westport po zdemolowaniu automatów biletowych

Teraz zmotoryzowani korzystają z bezpłatnego parkowania póki jest on dostępny. Pojawia się, gdy Rada Miejska Stoke-on-Trent wyburza obecnie parking przy Meigh Street i buduje sfinansowany przez podatników 15 milionów funtów, ośmiopiętrowy parking przy Potteries Way.

Jacob Jones, 24 lata, z Biddolph, powiedział: „Zaparkowałem wcześniej w Tesco i kosztowało to 2,50 funta dziennie, co nie jest złe. To nic nie kosztuje i zacząłem parkować tutaj dwa tygodnie temu”.

Ryan Morgan, 36 lat, z Basford powiedział: „To naprawdę dobre. Pracuję w mieście i to jest świetne. Oszczędza mi około 25 funtów tygodniowo. Powinno być więcej bezpłatnych miejsc parkingowych w całym mieście”. Ona tego potrzebuje Hanley. „

47-letnia Sherrill Jackson z Goldenhill powiedziała: „Z zadowoleniem przyjmuję bezpłatny parking. Rada samorządowa powinna zrobić więcej z bezpłatnym parkingiem, jeśli chce zbudować hanley i sprowadzić ludzi z powrotem do miasta. Potrzeba więcej bezpłatnych parkingów”.

44-letnia Sarah Nicholson z Blythe Bridge dodała: „Bezpłatny parking jest mile widziany. Bezpłatny parking z pewnością przyciągnie ludzi do miasta. I tak ludzie parkują w Tesco przez kilka godzin za darmo”.

READ  Najdłuższe trzęsienie ziemi na świecie trwało 32 lata - prawdopodobnie zabiło tysiące ludzi | Nauka | Aktualności

StokeonTrentLive nie był w stanie ustalić aktualnego właściciela parkingu. Rada do tej pory odmawiała komentowania sytuacji.

Czy masz coś do powiedzenia na temat tej historii? Dołącz do rozmowy, klikając zieloną ikonę komentarzy u góry tej strony lub w polu ze zdjęciem