Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Możesz teraz wyszukać i znaleźć Cyberpunk 2077 w PlayStation Store

Aktualizacja: Cyberpunk wraca do sprzedaży 21 czerwca.

Aktualizacja: CD Projekt potwierdził, że Cyberpunk 2077 powróci do sprzedaży w PlayStation Store 21 czerwca.

Firma określała Eurogamer jako Ogłoszenie organizacyjne Wydany dziś wieczorem CD Projekt mówi „publicznie ujawnia decyzję Sony Interactive Entertainment dotyczącą udostępnienia cyfrowej wersji Cyberpunka 2077 w PlayStation Store, począwszy od 21 czerwca 2021 roku”.

CD Projekt odmówił dalszego komentarza. Sony jeszcze nie zapowiedziało.

Oryginalna historia: Możesz teraz wyszukać i znaleźć Cyberpunk 2077 w PlayStation Store.

Jak to zauważyłem IGNPrzygodę sci-fi CD Projekt można teraz znaleźć, ręcznie wyszukując ją w PlayStation Store – dziś prawie sześć miesięcy temu Sony anulowało grę z powodu problemów technicznych.

Miniatura wyszukiwania w sklepie zawiera „Właśnie ogłoszono”. Oczywiście nie tylko Cyberpunk został zapowiedziany, ale niektórzy uważają ten rozwój za dowód na to, że gra wkrótce powróci do sprzedaży na PlayStation.

Obecnie wszystko, co możesz zrobić na stronie Cyberpunk Store, to stworzyć listę życzeń lub ponownie ją pobrać, jeśli już ją posiadasz. Nie możesz tego kupić. Towarzyszy temu komunikat „Już wkrótce”. Poprosiliśmy CD Projekt o komentarz.

2

Warto zauważyć, że Sony usunie formularz internetowy dla wniosków o zwrot pieniędzy za Cyberpunk 18 czerwca. Być może od czasu do czasu planowana jest duża aktualizacja – taka, która wprowadzi grę w stan, z którego Sony jest wystarczająco zadowolony.

„To była dla nas trudna decyzja” – powiedział niedawno prezes PlayStation Jim Ryan o decyzji Sony o wycofaniu Cyberpunka ze sprzedaży. Gry Axios.

„Ale w końcu musieliśmy działać w interesie społeczności PlayStation, a nie świadomie sprzedawać grę, która może prowadzić do złych doświadczeń”.

w kwietniu, Digital Foundry oceniło duży patch Cyberpunk 2077 1.2. „Aby przestać gonić, mamy dobre wieści dla posiadaczy PlayStation 4 Pro, ale pod względem wydajności i stabilności przed nami jeszcze długa droga” – powiedział Tom Morgan z Digitial Foundry. Możesz sprawdzić analizę na powyższym filmie.

READ  Wibracje Google Pixel 6 i 6 Pro zmieniły się po marcowej aktualizacji