Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Możesz teraz obejrzeć katastrofalną konferencję prasową Sony z targów E3 2006 w jakości 1080p

Możesz teraz obejrzeć katastrofalną konferencję prasową Sony z targów E3 2006 w jakości 1080p

Możesz teraz obejrzeć katastrofalną prezentację Sony z targów E3 2006 w rozdzielczości 1080p. Jest to najwyższa jakość prezentacji wideo, jaką kiedykolwiek nagrano.

Na kanale Noclip Game History Archive, The Noclip Team ładowanie zostało wykonane Prawie dwugodzinna konferencja PlayStation na YouTube. Zgodnie z opisem wideo uzyskano go z dwóch kamer HDCAM, które nagrywały przekaz źródłowy. Gdzieś w środku brakuje jeszcze dwóch minut prezentacji, ale Noclip aktualnie szuka taśmy, która może to zawierać.

Powodem, dla którego ta konkretna konferencja prasowa była tak niesławna dla Sony, jest sposób, w jaki Sony pozycjonowało nadchodzące wówczas PlayStation 3, a także różne memy, które pojawiały się na ten temat. Ujawniono, że 60 GB PS3 będzie kosztować 600 USD w momencie premiery, czyli tyle samo, co Xbox 360 firmy Microsoft. I Nintendo Wii razem wzięte. W ten sposób narodził się mem „599 $”, a ta cena będzie prześladować PlayStation przez wiele lat.

Niektóre inne godne uwagi momenty podczas konferencji prasowej to demo gry Ridge Racer firmy Sony na PSP, w którym ówczesny dyrektor generalny Kaz Hirai podekscytowany krzyczał „RIIIDGE RACERR”, gdy kamera dziwnie się trzęsła podczas przybliżania jego rozgrywki.

Oczywiście nikt nie może zapomnieć memu o gigantycznym porwaniu wroga. Genji: Days of the Blade było jednym z nielicznych tytułów wydanych na PS3. Prezenter, przeglądając rozgrywkę, mocno podkreślił, że gra jest oparta na prawdziwych wydarzeniach historycznych. Potem pojawił się gigantyczny zakaźny krab.

Pomimo trudnego startu PS3, w 2013 roku liczba sprzedanych na całym świecie Xboksów 360 ostatecznie przekroczyła. Sony ostatecznie odzyskało serca graczy dzięki PS4, a Microsoft przyznał, że przegrał wojny konsolowe z PlayStation podczas niedawnego procesu FTC o przejęcie Activision Blizzard.

READ  Specjalna oferta Sony Death Stranding została dostarczona na PC Game Pass 23 sierpnia

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Pisze o branży od 2019 roku i współpracował z innymi publikacjami, takimi jak Insider, Kotaku, NPR i Variety.

Kiedy nie pisze o grach wideo, George gra w gry wideo. co za niespodzianka! Możesz śledzić go na Twitterze @Yinyangfooey