Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Możesz nauczyć się języka z przyjacielem, korzystając z Babbel „The Hookup :: Gadget Hacks

Nauka nowego języka jako osoba dorosła nie jest tak trudna, ponieważ mózg funkcjonuje inaczej niż w dzieciństwie. Musisz także uporać się z tym, że masz mniej czasu i energii na ćwiczenia. Jeśli jednak chcesz dodać inny język do swojego repertuaru w wybranym przez siebie tempie, to Nauka języka Babbel: dożywotnia subskrypcja dla wszystkich języków: 2 pakiety Będzie to dla Ciebie przydatne narzędzie.

Babbel jest obecnie w sprzedaży za 358 USD, ale jeśli wydasz 75 USD lub więcej (a suma nie spadnie poniżej), otrzymasz również 10 USD do wykorzystania w sklepie. To 64% zniżki oprócz zwrotu 10 $!

Babbel zaprojektował ponad 100 lingwistów, a wiedzę tę można znaleźć we wszystkich dostępnych zasobach we wszystkich 14 dostępnych językach. Ucz się hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, portugalskiego, szwedzkiego, tureckiego, holenderskiego, polskiego, indonezyjskiego, norweskiego, duńskiego lub rosyjskiego lub skorzystaj z okazji, aby ćwiczyć swój angielski. Po upływie jednego miesiąca będziesz zdumiony, jak daleko się posunąłeś.

Dwuczęściowy pakiet Babbel zapewnia dostęp do głównych prac dydaktycznych obejmujących języki używane na całym świecie, a teraz możesz również podarować ten prezent znajomemu. Ty i ktoś inny możecie dołączyć do 10 milionów innych użytkowników i uczyć się języków miejsc, w których możecie razem podróżować.

Twoja subskrypcja zapewni Ci dostęp do wielu doskonałych narzędzi do nauki, w tym rozpoznawania mowy, które określi, czy mówisz poprawnie, spersonalizowane sesje recenzji, jednoczesne postępy na różnych urządzeniach i dostęp offline. Jest coś dla każdego typu ucznia, a uzyskanie dwóch subskrypcji oznacza, że ​​możesz uczyć się razem, uczyć się samodzielnie we własnym tempie lub rywalizować, aby zobaczyć, kto najpierw płynnie archiwizuje.

Kursy w college’u i prywatne lekcje języka mogą kosztować tysiące dolarów. Nawet po popchnięciu będziesz kontynuować naukę w klasowym tempie lub w sposób, który nauczyciel określi jako skuteczny. Dowiedz się, jak chcesz, we własnym tempie. Dożywotnia subskrypcja nadal będzie na Ciebie czekać, jeśli weźmiesz dzień wolny, tydzień na naukę innego języka lub kontrakt na karierę.

READ  Firmy z Bostonu odczuwają wpływ nadchodzących wymagań dotyczących szczepionek - Boston News 25

Zdobądź Babbel Language Learning: Dożywotnia subskrypcja dla wszystkich języków: 2 pakiety Za 358 USDA jeśli wydasz 75 USD lub więcej (i zachowasz tę sumę bez płacenia poniższych zwrotów), otrzymasz również 10 USD do wykorzystania w sklepie.

Ceny mogą ulec zmianie.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego połączenia bez miesięcznego rachunku. Otrzymać Dożywotnia subskrypcja Do VPN Unlimited dla wszystkich Twoich urządzeń przy jednorazowym zakupie nowego urządzenia Shop Hacks ToolOglądaj Hulu lub Netflix bez ograniczeń regionalnych, zwiększ bezpieczeństwo podczas przeglądania w sieciach publicznych i nie tylko.

Kup teraz (80% zniżki)>

Inne oferty, które warto sprawdzić: