Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówienie przeciwnikom zaszczepionym, aby otrzymali nokaut, nie powinno być tak kontrowersyjne — nawet Fox News robi | Arwa Mahdawi

NSProszę, niech ktoś pobiegnie do piekła i sprawdzi, czy się zawiesza? Widzisz, po prostu kiwam głową w stronę Fox News. W niedzielę Neil Cavuto zaapelował do osobowości Fox News widzowie „Odrzucać polityczne punkty dyskusyjne” i zaszczepić się. „Życie jest zbyt krótkie, aby być osłem” – powiedział, dodając, że spodziewa się, że zostanie zaatakowany za swoje poglądy.

Polecenie ludziom szczepienia podczas pandemii nie powinno budzić kontrowersji. Pracodawca Cavuto pracował po godzinach, aby się tego upewnić. Niedawna analiza przeprowadzona przez media watchdog znaleziona 60% zniżki na letnie programy Fox News Uwzględniono roszczenia dotyczące podważania szczepień. Podczas gdy Fox wzmacnia propagandę antyszczepionkową, po cichu wdraża własną rygorystyczną politykę szczepień i testów. Prawie 90% pełnoetatowych pracowników Fox Corporation zostało zaszczepionych Wspomniałem w zeszłym miesiącu. Firma powiedziała również, że będzie: Wkrótce Codzienny test Covid dla pracowników, którzy nie otrzymali szczepionki.

Stało się frustrująco jasne, że nie zakończymy tej pandemii, polegając na tym, że wszyscy zrobią to, co najlepsze dla większego dobra. Jeśli mamy mieć jakąkolwiek nadzieję na powrót do normalności, potrzebujemy surowych wymagań dotyczących szczepień i testów – co Fox wyraźnie zdaje sobie sprawę, pomimo wszystkich swoich poglądów na temat wolności. Na całym świecie toczą się gorące debaty na temat tego, jak to wdrożyć. Indonezja wprowadziła obowiązkowe szczepienia, a na tych, którzy odmówią, nałożono wysokie grzywny. Chociaż wydaje się mało prawdopodobne, że większość krajów posunie się tak daleko, szczepionki są nakładane na ludzi, takich jak pracownicy rządowi i pracownicy opieki Został wdrożony m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii i Francji – od 11 listopada – w Anglii. Tak jak powinny. Nie ma nic kontrowersyjnego w proszeniu ludzi o szczepienie; Wymagania dotyczące szczepień dotyczyły szkoły i podróży W miejscu od dziesięcioleci. gdybym był chodzić po ulicy Aby zaprotestować przeciwko „tyranii” zmuszania do myślenia o innych, proszę, kontroluj ich. Nawet gospodarze Fox News myślą, że jesteś osłem.

READ  Najnowsze wieści od Trumpa: Mike Pence płaci byłemu prezydentowi za kampanię na rzecz Briana Kempa w Gruzji