Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że Samsung Galaxy Watch5 Pro będzie wyposażony w ogromną baterię

Rodzina Samsung Galaxy Watch4 składa się z niesamowitych smartwatchów, które mają tylko jedną wadę: żywotność baterii. Koreańska firma zdaje się być tego w pełni świadoma, gdyż słyszeliśmy już plotkę, że urządzenia generacji Watch5 będą miały większe baterie.

Ale fabuła jest teraz znacznie bardziej intensywna, a nowa plotka mówi, że powinniśmy spodziewać się nowszego, wyższej klasy Watch5 Pro, który podbije Watch5 i Watch5 Classic na łupkach Samsunga jeszcze w tym roku.

Mówi się, że Galaxy Watch5 Pro jest wyposażony w potężną baterię 572 mAh. Dla porównania, największe modele Galaxy Watch4/Classic mają ogniwo 361 mAh. Będzie to więc około 60% większa pojemność w ciągu następnego zegarka, co prawdopodobnie nadal zapewni mniej niż dwa dni pracy na baterii dla najbardziej intensywnych użytkowników. Jednak ci, którzy nie włączą wszystkich funkcji, mogą korzystać z takiej konfiguracji przez ponad 48 godzin, a to brzmi ekscytująco.

Należy jednak zwrócić uwagę na pewne zastrzeżenia. Po pierwsze, prawdopodobnie wystartuje w wyższej cenie niż Galaxy Watch4 Classic 46mm, który sam w sobie nie był tani. Wtedy wszystko, co mamy teraz, to niepotwierdzona plotka, mimo że rzekomy numer modelu Watch5 Pro (SM-R925) pojawia się w koreańskim certyfikacie.

Oznacza to po prostu, że urządzenie Samsung ma taki numer modelu, a ponieważ zaczyna się na literę R, wiemy, że jest do noszenia. Nie ujawniono jeszcze żadnych innych szczegółów, a nawet domniemane źródła tej plotki twierdziły, że nie są w 100% „potwierdzone”, że Watch5 Pro faktycznie zostanie wydany – Samsung nadal może anulować projekt. Nie miejmy nadziei, a także miejmy nadzieję, że rodzina Watch5 jest dostarczana z lepszymi zespołami niż Watch4.

źródło