Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że remake Metal Gear Solid 3 jest prawdziwy i zostanie wydany na wiele platform

Mówi się, że remake Metal Gear Solid 3 jest prawdziwy i zostanie wydany na wiele platform

Remake Metal Gear Solid 3, o którym mówiono od dawna, jest prawdziwy i zostanie wydany na wielu platformach na Xbox, PlayStation i PC zgodnie z Nowy raport Windows Central.

Pierwsze plotki o remake’u Metal Gear Solid 3 pojawiły się w październiku 2021 roku, kiedy to Virtuos, studio znane przede wszystkim z portowania, zostało rzekomo przekazane przez Konami. Od tego czasu projekt pojawiał się sporadycznie, choć nigdy nie został oficjalnie potwierdzony, a teraz Jez Corden z Windows Central mówi, że był w stanie „mocno potwierdzić”, że jest prawdziwy.

Corden nadaje również wiarygodności A.J Najnowszy raport Insider Gaming, który twierdził, że remake będzie wydaniem wieloplatformowym, w przeciwieństwie do spekulacji, że Sony mogło przeoczyć go jako ekskluzywny dla PlayStation. Według Cordena, remake rzeczywiście pojawi się na Xboksie i PC wraz z PlayStation, „pomimo umowy marketingowej”.

Zagrajmy w Metal Gear Solid 3: Snake Eater — Late to the Party.

Mówiąc o „umowie marketingowej”, oczywiście twierdzi, że nowa wersja Metal Gear Solid 3 ma zostać zaprezentowana podczas PlayStation Show w tym tygodniu, ale wszystko zostanie ujawnione, gdy wszystko rozpocznie się jutro, 24 maja o 21:00 czasu wschodniego. GMT.

Uznana przez krytyków gra Hideo Kojimy Metal Gear Solid 3: Snake Eater została pierwotnie wydana na PlayStation 2 w 2004 roku i ostatecznie trafiła na PlayStation 3, Vita, Xbox 360 i 3DS. Służy jako prequel oryginalnego Metal Gear, podążając za agentem FOX Naked Snake podczas zimnowojennej misji szpiegowskiej przez sowiecką dżunglę około 1964 roku.

Jeśli doniesienia o wydaniu Metal Gear Solid 3: Snake Eater okażą się prawdziwe, będzie to druga duża seria Konami, która zostanie wskrzeszona po tym, jak wydawca potwierdził istnienie remake’u Silent Hill 2, o którym mówiono od dawna.

READ  Nadchodzące gry na PS5 i PS4 na październik i listopad 2022 r.