Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mount Oak wstrząsnął Polską w drugiej połowie

Poland-Caden Thompson przebiegł 233 jardy i wykonał cztery przyłożenia na ziemi, przewyższając Polskę 35-20 w meczu klasy D w piątek wieczorem.

Thompson przebiegł 169 jardów w pierwszej połowie, podczas gdy Raiders (4-1) przebiegli 253 jardy i nie zdobyli żadnych mijanych jardów.

– Wymyśliliśmy sobie cel, aby ustawić mecz biegowy. W ostatnim meczu dużo rzuciliśmy – powiedział trener Oak Hill, Chad Stowell.

„Caden był naszym głównym facetem przez cały rok. Dzisiaj był wisienką na torcie dobrego biegu, którym był przez ostatnie cztery tygodnie”.

Thompson otworzył wynik z dwujardowym biegiem w otwierającym zagrywce. Rycerze (1-2) zatrzymali go kilka cali poniżej czwartego w następnym ruchu.

– Wyszliśmy i nie wiedzieliśmy, z jakim bezpieczeństwem wyjdą. Trener miał dobry pomysł – powiedział Thompson. Zadziałało w dzisiejszej grze.

Polska zamknięta przez Logana O’Driscolla 10-Yard Quarterback Keeper z Ductown Drive. Dwupunktowe podanie nie dało Oak Hill prowadzącej 7-6.

Zespoły wymieniały się zdobywaniem punktów, a Tiger Hopkins (115 jardów szybko) odpowiedział 10 jardów z Oak Hill i Isaac Field 14-12 z Polski.

Drugie przyłożenie Thompsona dało Raiders prowadzenie 20-12 do przerwy z 30 jardów.

Reakcja Rycerzy na drugie przyłożenie Thompsona była trzykrotna, z których każda obejmowała trzy niekompletne próby prosto do Huntera Gibsona, który był oszołomiony przez Brandona Kiquare’a.

„Hunter jest dobrym graczem, jest Hunter Gibson” – powiedział Stowell. „Jest dobrym graczem w każdym sporcie. Stajemy przed nim tutaj. Wiemy, że będą próbowali go zaatakować. Myślę, że Brandon wyprzedził go w grze. Był w fajnym narożniku.

Polska otworzyła drugą połowę podaniem przyziemienia z 32 jardów od O’Driscolla do Huntera Gibsona. Para połączyła się w dwupunktową zmianę, a O’Driscoll rzucił się plecami na tył siatki z ścięgnem podkolanowym nad głową, remisując grę 20-20.

„Myślę, że (podania) jest ogromny. To znaczy, myślę, że to daje nam inny wymiar” – powiedział polski trener Gus Leplank. Nie mamy koni, więc wiemy, że musimy się rozwijać jako zespół podań, my ponownie nad tym pracujemy, to jeden z naszych pierwszych kroków, więc myślę, że nawiązanie tych połączeń jest dla nas bardzo ważne, musimy zrobić więcej, to wszystko ”.

READ  Kamala zdradza pierwsze słowo, którego zawsze używa w grze słownej: wiceprezes mówi, że ma 48 rzędów grających w Polsce

Thompson strzelił dwa przejazdy w czwartej kwarcie z 6 i 4 jardami. Kiquare zdobył trzy dodatkowe punkty w grze, a Hopkins dodał dwa punkty w fałszywym złapaniu PAT.

„Wspaniale było złapać grę na lodzie w ostatniej sekundzie”, powiedział Thompson o swoim czwartym DT z 2:30 przed końcem. „Wtedy Ramon (Spearman) wpadł na lód pod koniec (sztuczka Gibsona – przechwycenie). (Ale) dobrze było uzyskać ostateczny wynik.

Thompson, który miał 30 przewoźników, powiedział, że chce biegać tak fizycznie, jak to możliwe, i że Stowell dał mu przerwę po długich biegach.

„Chciałem dostać się do ostatniej strefy tak bardzo, jak tylko mogłem” – powiedział Thompson.

Raiders ukończyli 423 jardy na 71 przewoźników, podczas gdy Jackson Arbor musiał ukończyć tylko jedną ze swoich czterech prób podania, 14 jardowy link z Maverickiem Swann w czwartej kwarcie.

„To, co nas dziś najbardziej bolało, to nasze prowadzenie” – powiedział Leplank. „To dla nas problem, wiemy o tym i jest to podstawowa umiejętność, nad którą musimy nadal pracować. Ale byłem zadowolony z dzieci, walczyły, zbudowaliśmy wynik. Ale myślę, że to były błędy i brak manipulacji, która najbardziej nas boli.”

Polska przebiegła tylko 22 jardy na 15 przewoźników, w tym zaledwie 3 jardy w drugiej połowie. O’Driscoll wziął 6 na 18 ze 117 jardów, ale Gibson nie miał żadnego po przejściu przyziemienia.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

Poprzedni

Następny ”