Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mount Clemens organizuje imprezy plenerowe, aby poczuć smak ciepłej pogody – Macomb Daily

Szukasz zabawy na świeżym powietrzu podczas ostatnich dwóch tygodni września?

Obejrzałeś centrum Mount Clemens.

Od pierwszego miejskiego pokazu sztuki i rękodzieła w mieście Uptown Mount Clemens po ostatni koncert Uptown Friday Night, promotorzy miasta stworzyli świetny skład, aby cieszyć się w te upadające ciepłe dni.

Zarząd ds. Rozwoju Śródmieścia stworzył jesienną sztukę i rękodzieło w sobotę i niedzielę, aby zapewnić ludziom imprezę plenerową z rozrywką na żywo, różnymi sztukami i rzemiosłem oraz ciężarówkami z jedzeniem. Wiele lokalnych firm planuje otwarcie z różnymi ofertami specjalnymi.

„Kiedy usłyszałem, że Sterlingfest został odwołany ponownie w tym roku i że szkoły nie oferują pokazów rzemiosła, zdałem sobie sprawę, że jest to trudne dla lokalnych artystów i rzemieślników” – powiedziała Michelle Weiss, dyrektor marketingu DDA. „Pomyślałem, jakie to będzie trudne? Dajmy temu wir. Dałoby to ludziom miejsce, w którym mogliby się rozejrzeć i rozejrzeć, a Ardis Music połączył muzykę, abyśmy mogli zobaczyć. „

Wśród stoisk sprzedawców znajdą się Dobre Foods z domowymi pierogami i polskimi specjałami; Ruby Parkery robi pyszne pieczone smakołyki dla psów; Galerie Jameson przyniosą różnorodną biżuterię z koralików. i Divine Steel Arts z niestandardowymi sylwetkami i wystrojem ogrodu.

Artyści to Elizabeth Burns, Olivia Van Gower, Jazz Trio, Kevin Tarnas i nie tylko

Targi Fall Art & Craft odbędą się wzdłuż Macomb Place, między North Walnut i Pine Street. Godziny otwarcia: od 11:00 do 20:00 w sobotę i od 11:00 do 18:00 w niedzielę. Uczestnictwo jest bezpłatne.

W niedzielę Pop’s Poppin Car Show będzie ostatnim pokazem samochodowym w tym sezonie, rozpoczynającym się w południe na parkingu obok Centrum Sztuki Anton i sponsorowanym przez Pop’s Sweet An Treats. W przypadku klasycznych samochodów, DJ-ów, ciężarówek z jedzeniem, sprzedawców i nie tylko będzie opłata w wysokości 10 USD.

• 30. doroczny koncert artystyczny ma się odbyć 23 września w godzinach od 18:00 do 21:00 w świątecznym namiocie na świeżym powietrzu obok Centrum Sztuki Anton, 125 Macomb Place. Wydarzenie obejmuje A Taste of Macomb z prezentacjami jedzenia z różnych restauracji, rozrywką na żywo i cichą aukcją dla Centrum Sztuki. Bilety kosztują 75 USD i można je kupić online na theartcenter.org/artparty lub dzwoniąc pod numer 586-469-8666.

READ  Użytkownicy Netflix dzielą się skargą dotyczącą „wymazania” dotyczącą „Nigdy przenigdy” sezonu 4

• Spotkanie Macomb County w Trail Day odbędzie się w godzinach 11:00-15:00 w Shadyside Park, 155 Shadyside Drive. Obejmie on zajęcia artystyczne i rozrywkowe, a także program wypożyczania sprzętu rekreacyjnego SportPort, aby zaoferować kickball i inne zajęcia.

• Kathleen Murray i jej ostatni zespół wystąpią w piątek wieczorem w Uptown o 19:00 24 września na Fountain Stage w Macomb Place. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Aby uzyskać więcej informacji o którymkolwiek z tych wydarzeń, zadzwoń pod numer 586-469-4168.