Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Mother’s Kaddish Boy” Sama N. Shapiro to mocna opowieść o tym, jak autor przeżył nazistowską machinę wojenną | Aktualności

Medville, Pensylwania.I 19 maja 2021 r / PRNewswire-PRWeb / – „Mother’s Kaddish Boy”: atrakcyjny i bardzo osobisty pamiętnik. „Mother Kadish Boy” jest dziełem opublikowanego autora, Sam N. Shapiro, Ocalały z II wojny światowej, odnoszący sukcesy właściciel humanitarnej firmy, kochający mąż i dziadek.

Shapiro pisze: „Dedykuję tę książkę mojej mamie, która nazwała mnie„ chłopcem z kadiszu ”. Serce i dusza tych notatek dały mi wychowanie i filozofię, które służyły mi przez całe życie. Nadzieja.

Jej oddanie i wiara w Boga przekroczyły kpinę, upokorzenie i cierpienie, którym byliśmy poddani jako Żydzi. Zginęła brutalnie z rąk polskich bandytów, którzy kradli i zabijali w poszukiwaniu złota, polityki i religii w tej części świata.

Zawsze ufała swojemu bogu: „Bóg pomoże nam przetrwać tę straszną wojnę światową”, nawet jeśli codziennie walczymy o życie, bez jedzenia i wody; Ledwo mogliśmy oddychać, kiedy ukrywaliśmy się w naszej wyimaginowanej kryjówce w lesie.

Do dziś jako „chłopiec Kadisz” pamiętam jej cnotę, siłę, odwagę i mądrość i modlę się za nią i za mojego ojca – dobrego żydowskiego chłopca ”.

Sam uważa, że ​​gdyby papież Franciszek był papieżem podczas II wojny światowej, zamiast papieża Piusa XII, Kościół katolicki traktowałby naród żydowski jednakowo.

Stąd konkluduje, że co najmniej jedna trzecia z sześciu milionów zamordowanych Żydów żyła – ukrywając się w lasach, górach lub na wsiach, ponieważ było wielu polskich katolików, którzy zaryzykowaliby swoje życie (jak wielu w rzeczywistości) i nie współpracowali z Niemcami i polską policją, jeśli kierowali się ich Kościołem.

Niemożliwe jest, aby sami Niemcy przeszukali wszystkie wioski lub inne miejsca, do których ukrywania się zmuszali ocaleni Żydzi. Polscy sąsiedzi, którzy wierzyli w żydowskie mienie i swoje domy uciekając, by ratować swoje życie, byliby zniechęceni przez papieża Franciszka do ścigania, zabijania lub zdradzania tych niewinnych ludzi nazistowskiej machinie wojennej.

READ  Wyłącznie: Polska wzywa Niemcy do przyspieszenia wyjścia Rosniefti z rafinerii w Schwedt

W rezultacie bolesna historia Sama o nieludzkości wobec innych ludzi nie pozostawia miejsca na wątpliwości co do dekretu moralnego, który przeżywaliśmy osiemdziesiąt lat temu i niestety do dziś.

Jednak nadzieją Sama w tym wszystkim było i nadal jest, że człowiek / ludzkość uczą się na swoich błędach i traktują się nawzajem tak, jak bronił papież Franciszek: „Nie zabijaj”.

Wydane przez Christian Faith Publishing, Sam In Shapiro Nowa książka to rozdzierająca serce relacja z wielu bolesnych chwil, przez które autor i jego rodzina przeszli podczas II wojny światowej.

Z prostą precyzją Shapiro przenosi czytelników w przeszłość, aby doświadczyć życia w ukryciu przed niebezpiecznymi wrogami, zarówno znanymi, jak i nieznanymi, ponieważ wszyscy walczyli o przetrwanie na łasce bezwzględnego dyktatora.

Wyświetl podsumowanie „Mother’s Kaddish Boy” pod adresem youtube.

Konsumenci mogą Kup „Mother’s Kaddish Boy” w tradycyjnych tradycyjnych księgarniach lub online pod adresem Amazon.comLub Apple iTunes Store lub Barnes I szlachetny.

Aby uzyskać dodatkowe informacje lub zapytania dotyczące „Mother’s Kaddish Boy”, należy skontaktować się z Departamentem Mediów Wydawniczych Christian Faith pod numerem 866-554-0919.

Kontakt z mediami

Christian Faith Publishing, Media Division, Christian Faith Publishing, 8665540919, [email protected]

Źródło: Christian Faith Publishing