Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Mother’s Kaddish Boy” Sama N. Shapiro to mocna opowieść o tym, jak autor przeżył nazistowską machinę wojenną | Aktualności

Medville, Pensylwania.I 19 maja 2021 r / PRNewswire-PRWeb / – „Mother’s Kaddish Boy”: atrakcyjny i bardzo osobisty pamiętnik. „Mother Kadish Boy” jest dziełem opublikowanego autora, Sam N. Shapiro, Ocalały z II wojny światowej, odnoszący sukcesy właściciel humanitarnej firmy, kochający mąż i dziadek.

Shapiro pisze: „Dedykuję tę książkę mojej mamie, która nazwała mnie„ chłopcem z kadiszu ”. Serce i dusza tych notatek dały mi wychowanie i filozofię, które służyły mi przez całe życie. Nadzieja.

Jej oddanie i wiara w Boga przekroczyły kpinę, upokorzenie i cierpienie, którym byliśmy poddani jako Żydzi. Zginęła brutalnie z rąk polskich bandytów, którzy kradli i zabijali w poszukiwaniu złota, polityki i religii w tej części świata.

Zawsze ufała swojemu bogu: „Bóg pomoże nam przetrwać tę straszną wojnę światową”, nawet jeśli codziennie walczymy o życie, bez jedzenia i wody; Ledwo mogliśmy oddychać, kiedy ukrywaliśmy się w naszej wyimaginowanej kryjówce w lesie.

Do dziś jako „chłopiec Kadisz” pamiętam jej cnotę, siłę, odwagę i mądrość i modlę się za nią i za mojego ojca – dobrego żydowskiego chłopca ”.

Sam uważa, że ​​gdyby papież Franciszek był papieżem podczas II wojny światowej, zamiast papieża Piusa XII, Kościół katolicki traktowałby naród żydowski jednakowo.

Stąd konkluduje, że co najmniej jedna trzecia z sześciu milionów zamordowanych Żydów żyła – ukrywając się w lasach, górach lub na wsiach, ponieważ było wielu polskich katolików, którzy zaryzykowaliby swoje życie (jak wielu w rzeczywistości) i nie współpracowali z Niemcami i polską policją, jeśli kierowali się ich Kościołem.

Niemożliwe jest, aby sami Niemcy przeszukali wszystkie wioski lub inne miejsca, do których ukrywania się zmuszali ocaleni Żydzi. Polscy sąsiedzi, którzy wierzyli w żydowskie mienie i swoje domy uciekając, by ratować swoje życie, byliby zniechęceni przez papieża Franciszka do ścigania, zabijania lub zdradzania tych niewinnych ludzi nazistowskiej machinie wojennej.

READ  Ostatnio Energy zgadza się na budowę dziesięciu SMR dla polskiej strefy przemysłowej - Eurasia Review

W rezultacie bolesna historia Sama o nieludzkości wobec innych ludzi nie pozostawia miejsca na wątpliwości co do dekretu moralnego, który przeżywaliśmy osiemdziesiąt lat temu i niestety do dziś.

Jednak nadzieją Sama w tym wszystkim było i nadal jest, że człowiek / ludzkość uczą się na swoich błędach i traktują się nawzajem tak, jak bronił papież Franciszek: „Nie zabijaj”.

Wydane przez Christian Faith Publishing, Sam In Shapiro Nowa książka to rozdzierająca serce relacja z wielu bolesnych chwil, przez które autor i jego rodzina przeszli podczas II wojny światowej.

Z prostą precyzją Shapiro przenosi czytelników w przeszłość, aby doświadczyć życia w ukryciu przed niebezpiecznymi wrogami, zarówno znanymi, jak i nieznanymi, ponieważ wszyscy walczyli o przetrwanie na łasce bezwzględnego dyktatora.

Wyświetl podsumowanie „Mother’s Kaddish Boy” pod adresem youtube.

Konsumenci mogą Kup „Mother’s Kaddish Boy” w tradycyjnych tradycyjnych księgarniach lub online pod adresem Amazon.comLub Apple iTunes Store lub Barnes I szlachetny.

Aby uzyskać dodatkowe informacje lub zapytania dotyczące „Mother’s Kaddish Boy”, należy skontaktować się z Departamentem Mediów Wydawniczych Christian Faith pod numerem 866-554-0919.

Kontakt z mediami

Christian Faith Publishing, Media Division, Christian Faith Publishing, 8665540919, [email protected]

Źródło: Christian Faith Publishing