Morgantown Boys wycofują się z Welling Park w finale sekcji | Wiadomości, sport, praca

Xavier Pryor (2) z Morgantown próbował w piątek uderzyć w Wheeling Park w Sectional Championship.

Alex Hickey

Dla Dominion Post

Welling Park jest jedną z zaledwie trzech drużyn, które zostaną zawieszone w pojedynczym polu Morgantown w tym sezonie, a wczesnym piątkowym wieczorem wyglądało na to, że Patriots mogą to zrobić ponownie w finale sektora.

Ale w połowie drugiej kwarty Mohegans (15-1) znalazł bieg, którego Patrioci nie mogli osiągnąć, gdy pobiegł w kierunku nagłówka, który zakończył się porażką 64-29.

„Morgantown to wyjątkowy zespół i to przez cały rok”. – Powiedział trener Welling Park, Michael Gabia. – Zagrali bardzo dobrze i nie zagrali naszych najlepszych. Oddalił się od nas przed końcem pierwszej połowy.

Pomimo porażki Avery Lee z Welling Park pobił rekord pod względem liczby rzutów wolnych z rzędu 35 rzutów prostych, przewyższając w 1982 roku 33-punkt Tony’ego Gordona.

„Tony Gordon był pierwszym doskonałym zespołem i jest to rekord, którego prawie nie da się pobić”. Powiedział Jibiya. „Nasi asystenci trenerzy są przy naszych graczach w sprawie uzyskania 50 rzutów wolnych, a Avery już trzymał się swojej rutyny zdobywania powtórzeń”.

Welling Park przyjedzie na uniwersytet w środę o godzinie 19:00, aby wziąć udział we wspólnym finale regionalnym.

Alec Bolland prowadził Mohegansa z 17 punktami, Xavier Pryor dodał 14 punktów, a Carson Bovenberger zdobył 11 punktów.

Morgantown prowadził tylko dwa na koniec pierwszego kwartału, ponieważ Wheeling Park (11-5) z sukcesem zrealizował swój plan spowolnienia tempa.

„Musieliśmy tylko uzbroić się w cierpliwość. Wiedzieliśmy, że nas opublikują [out], Powiedział trener Morgantown Dave Talman. – Musieliśmy czekać, aż popełnią błędy i popchnąć ich dalej. Zagraliśmy bardzo dobrze w ataku i zmusiliśmy ich do zapłacenia ceny, kiedy dostaliśmy piłkę.

Big Cam Rice zrobił dobry impuls, gdy Mohegans zbudował pad drugiej ćwiartki, spadając z ławki, aby zdobyć wszystkie siedem punktów.

READ  Szkoły nie są jedynymi, które pracują nad udoskonaleniem arkuszy ocen Wiadomości, sport, praca

„To świetny aparat do ćwiczeń przez ostatnie dwa tygodnie”, Powiedział Talman. „Jesteśmy odświeżeni. Mamy nowe nogi. Cam był naprawdę dobry, naprawdę i jestem z niego dumny. ”

Po zwiększeniu przewagi do dwunastu na koniec pierwszej połowy, Mohegans odłożył mecz w trzecim meczu, pokonując Patriots, 7-22.

W obu kwartałach decydującym czynnikiem była przewaga wielkości Morgantown, ponieważ Mohigan zdominował szkło na obu końcach.

Zaledwie trzy tygodnie wcześniej Morgantown pokonało Welling Park 58-52 w finale sezonu regularnego.

Tym razem obrona Morgantown była przytłaczająca i tylko trzy pociski Patriot mogły się zarejestrować.

Następne dla Mohegansa są mistrzostwa kategorii 1 AAAA przeciwko Buckhannon-Upshur w środę.

„ Musimy wygrać ” Powiedział Talman. „Mają dobrą drużynę i są głodni Charlestona, ale my też.

To będzie bitwa. Musimy być gotowi do wyjścia ”.