Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Morgantown Boys wycofują się z Welling Park w finale sekcji | Wiadomości, sport, praca

Xavier Pryor (2) z Morgantown próbował w piątek uderzyć w Wheeling Park w Sectional Championship.

Alex Hickey

Dla Dominion Post

Welling Park jest jedną z zaledwie trzech drużyn, które zostaną zawieszone w pojedynczym polu Morgantown w tym sezonie, a wczesnym piątkowym wieczorem wyglądało na to, że Patriots mogą to zrobić ponownie w finale sektora.

Ale w połowie drugiej kwarty Mohegans (15-1) znalazł bieg, którego Patrioci nie mogli osiągnąć, gdy pobiegł w kierunku nagłówka, który zakończył się porażką 64-29.

„Morgantown to wyjątkowy zespół i to przez cały rok”. – Powiedział trener Welling Park, Michael Gabia. – Zagrali bardzo dobrze i nie zagrali naszych najlepszych. Oddalił się od nas przed końcem pierwszej połowy.

Pomimo porażki Avery Lee z Welling Park pobił rekord pod względem liczby rzutów wolnych z rzędu 35 rzutów prostych, przewyższając w 1982 roku 33-punkt Tony’ego Gordona.

„Tony Gordon był pierwszym doskonałym zespołem i jest to rekord, którego prawie nie da się pobić”. Powiedział Jibiya. „Nasi asystenci trenerzy są przy naszych graczach w sprawie uzyskania 50 rzutów wolnych, a Avery już trzymał się swojej rutyny zdobywania powtórzeń”.

Welling Park przyjedzie na uniwersytet w środę o godzinie 19:00, aby wziąć udział we wspólnym finale regionalnym.

Alec Bolland prowadził Mohegansa z 17 punktami, Xavier Pryor dodał 14 punktów, a Carson Bovenberger zdobył 11 punktów.

Morgantown prowadził tylko dwa na koniec pierwszego kwartału, ponieważ Wheeling Park (11-5) z sukcesem zrealizował swój plan spowolnienia tempa.

„Musieliśmy tylko uzbroić się w cierpliwość. Wiedzieliśmy, że nas opublikują [out], Powiedział trener Morgantown Dave Talman. – Musieliśmy czekać, aż popełnią błędy i popchnąć ich dalej. Zagraliśmy bardzo dobrze w ataku i zmusiliśmy ich do zapłacenia ceny, kiedy dostaliśmy piłkę.

Big Cam Rice zrobił dobry impuls, gdy Mohegans zbudował pad drugiej ćwiartki, spadając z ławki, aby zdobyć wszystkie siedem punktów.

READ  William J. Seidinger senior 1935-2021 | Wiadomości, sport, praca

„To świetny aparat do ćwiczeń przez ostatnie dwa tygodnie”, Powiedział Talman. „Jesteśmy odświeżeni. Mamy nowe nogi. Cam był naprawdę dobry, naprawdę i jestem z niego dumny. ”

Po zwiększeniu przewagi do dwunastu na koniec pierwszej połowy, Mohegans odłożył mecz w trzecim meczu, pokonując Patriots, 7-22.

W obu kwartałach decydującym czynnikiem była przewaga wielkości Morgantown, ponieważ Mohigan zdominował szkło na obu końcach.

Zaledwie trzy tygodnie wcześniej Morgantown pokonało Welling Park 58-52 w finale sezonu regularnego.

Tym razem obrona Morgantown była przytłaczająca i tylko trzy pociski Patriot mogły się zarejestrować.

Następne dla Mohegansa są mistrzostwa kategorii 1 AAAA przeciwko Buckhannon-Upshur w środę.

„ Musimy wygrać ” Powiedział Talman. „Mają dobrą drużynę i są głodni Charlestona, ale my też.

To będzie bitwa. Musimy być gotowi do wyjścia ”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej