Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

MONAT zdobywa dwie nagrody Stevie® podczas 19. edycji American Business Awards®

Miami – (Drut roboczyŚwiatowy innowator w pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry i dobrego samopoczucia w zdrowym starzeniu, MONAT Global Corp (MONAT), dwie nagrody w 2021 roku Stevie Awards. American Business Awards to najważniejszy program nagród biznesowych w Stanach Zjednoczonych. więcej niż 250 specjalistów Weź udział z całego świata w procesie oceniania, aby wyłonić tegorocznych zwycięzców Stevie Awards.

MONAT zdobył następujące nagrody:

  • Nominacja: Ray Urdaneta, CEO, MONTH Global

    Kategoria: Przedsiębiorca Roku – Handel detaliczny

    Status: Złoty Zwycięzca Stevie

  • Nominacja: MIESIĄC Globalnie

    Kategoria: Firma roku – handel detaliczny – duża

    Status: Stevie Brązowy Zwycięzca

„ Rok 2020 był trudnym rokiem na całym świecie dla większości handlu detalicznego, ale MONAT był gotowy i był w stanie znaleźć dobre rozwiązanie, aby kontynuować nasz wzrost w 2019 roku, ponieważ mamy narzędzia i społeczność, aby katalizować nasz niezależny zespół sprzedaży partnerzy rynkowi ”- powiedział Ray Urdaneta, współzałożyciel i dyrektor generalny MONAT Global.„ Monat ma zaledwie sześć lat, a sukces, jaki osiągnęła Monat, jest świadectwem naszego wspaniałego zespołu. Uznanie wiodących nagród US Business Awards ma ogromny wpływ na naszą działalność i bardzo się cieszę, że MONAT zasłużył sobie na to wyróżnienie ”.

W 2020 roku MONAT odnotował niezwykłe kamienie milowe, w tym ekspansję od pielęgnacji włosów i skóry po produkty zdrowotne. Wprowadzenie na rynek MONAT Wellness, specjalnie zaprojektowanego i popartego naukowo pięcioczęściowego zestawu, sprzedało się za rekordową kwotę 10 milionów dolarów w ciągu pierwszych 24 godzin, prawie trzykrotnie przekraczając oczekiwania marki pierwszego dnia io 10% od silnego pierwszego roku. Przewiduj klimat. Globalna marka z siedzibą w Miami przypisuje swój szybki rozwój wydajnym produktom firmy, jej klientom VIP i niezależnym działom sprzedaży znanym jako Market Partner.

„Jestem dumny, że Ray został ponownie wyróżniony nagrodami Stevie Awards za wybitne przywództwo” – powiedział Stevie Macmillan, prezes MONAT Global. „Jego historia sukcesu pokazuje, że ciężka praca się opłaca i nie mogę sobie przypomnieć nikogo, kto zasługiwałby na tę nagrodę”.

Pełna lista złotych, srebrnych i brązowych nagród Stevie Awards według kategorii jest opublikowana na stronie internetowej ABA Tutaj. Zwycięzcy zostaną uhonorowani w czerwcu podczas wirtualnej ceremonii.

Śledź MONAT dalej InstagramI ŚwiergotI Serwis społecznościowy FacebookI Pinterest I youtube. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na jej stronie internetowej. www.monatglobal.com.

O Monat Global

MONAT Global to międzynarodowa marka produktów do pielęgnacji włosów, skóry i pielęgnacji skóry i starzenia, założona, aby pomóc ludziom na całym świecie cieszyć się pięknym, zdrowym i satysfakcjonującym życiem dzięki wyjątkowym produktom opartym na naturalnych podstawach; Przyjemna i satysfakcjonująca okazja biznesowa; Kultura rodzinna, służba i wdzięczność. Założona w 2014 roku firma MONAT z siedzibą w Miami na Florydzie zapewnia pionierskie możliwości dzięki nowemu podejściu marketingu społecznościowego do sprzedaży bezpośredniej. Rozwój produktów MONAT jest kierowany przez Alana J. Myers jest wspierany przez radę naukową, w skład której wchodzą czołowi specjaliści w dziedzinie medycyny, kosmetyki, pielęgnacji włosów, nauki i zdrowia. MONAT oferuje wyjątkowy i ekscytujący model biznesowy oraz jeden z najbardziej hojnych systemów wynagrodzeń na rynkach USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polski.

O nagrodach Stevie

Nagrody Stevie są przyznawane w ośmiu programach: Asia Pacific Stevie Awards, German Stevie Awards, the Middle East and North Africa Stevie Awards, the American Business Awards®, the International Business Awards®, the Stevie Awards for Women in Business, the Stevie Awards, Stevie Awards for Employers i Stevie Awards. Stevie for Sales and Customer Service. Konkursy Stevie Awards otrzymują co roku ponad 12 000 zgłoszeń od organizacji z ponad 70 krajów. W hołdzie dla organizacji wszelkiego rodzaju i wielkości oraz ludzi za nimi stojących, Stevies docenia wybitne wyniki w miejscu pracy na całym świecie. Dowiedz się więcej o nagrodach Stevie Awards na stronie http://www.StevieAwards.com.

Sponsorzy US Business Awards 2021 obejmują John Hancock, Melissa Sons Consulting i SoftPro.

Dostępność: www.monatglobal.com

#MONATGlobal

Serwis społecznościowy Facebook:
/ MONATOfficial | Instagram: monatofficial | Youtube: / MONATOfficial

Świergot: MONATOficjalny | Pinterest: / MONATOfficial

READ  Greenvolt pozyskuje 177 mln USD w ramach pierwszej oferty publicznej w celu sfinansowania ekspansji