Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mołdawia i Polska Prognozy, kursy bukmacherskie i typy │ 20 czerwca 2023

Mołdawia i Polska Prognozy, kursy bukmacherskie i typy │ 20 czerwca 2023


Euro 2024 – 4. runda


Stadion: Stadion Zimbru (Kiszyniów)

Prognozy na mecz Mołdawia – Polska Euro 2024, który odbędzie się 20 czerwca. Kto stanie się silniejszy? Sprawdź warunki drużynowe! Dostępnych jest kilka opcji zakładów.

Odbierz swój bonus powitalny!

Reprezentacja Mołdawii nie może pochwalić się udziałem w przynajmniej jednym z najważniejszych międzynarodowych turniejów. Istnieje bardzo niewielkie prawdopodobieństwo, że w przyszłości coś się zmieni, ale eliminacje do Euro 2024 nie zaczęły się źle. W meczu otwarcia zanotowali tylko remis z reprezentacją Wysp Owczych – 1:1, ale potem niespodziewanie zdobyli punkt od reprezentacji Czech – 0:0. W ostatniej rundzie podopieczni Siergieja Kliszenki wygrali pierwszą połowę z Albańczykami, ale po przerwie dwukrotnie spudłowali i zostali pokonani – 0:2, pozostając na czwartym miejscu w tabeli grupy E.


Polska mogła zakwalifikować się do finałowej części mistrzostw Europy dopiero w 2004 roku. Po występie na Euro 2004 zasmakowali gry w mistrzostwach kontynentalnych, po czym odbywali każdy wyjazd na takie zawody. Tylko raz w tym segmencie pokonali fazę grupową. W eliminacjach do Euro 2024 Polska została uznana za głównego faworyta w swojej grupie. Już w inauguracyjnej rundzie niespodziewanie przegrali z reprezentacją Czech – 1:3. Potem Polacy pokonali Albańczyków – 1:0, co przesunęło ich na drugie miejsce w tabeli.


Polska była uważana za głównego faworyta w grupie E przed eliminacjami do Euro 2024. Przegrała jednak w meczu otwarcia, robiąc intrygę finałowej części kontynentalnego turnieju. Nie powinniśmy więc spodziewać się po nich kolejnych niewypałów. Dotyczy to zwłaszcza zbliżającej się konfrontacji z dużo słabszymi klasowo i doświadczeniem Mołdawianami.

READ  Ambasador Rosji został zaatakowany w Polsce [Video]

Mecz reprezentacji Mołdawii i Polski w ostatnich latach nie wykazywał dobrej punktacji. W poprzednich czterech spotkaniach zmusił przeciwników do zdobycia zaledwie sześciu bramek do dwóch (średnia 1,50 na mecz), co było bardzo niskim wynikiem. W następnym meczu nie powinniśmy więc spodziewać się cudów.