Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Moje życie się rozpadło, a praca w Charlotte Church zmieniła wszystko”.

„Moje życie się rozpadło, a praca w Charlotte Church zmieniła wszystko”.

Kobieta, która wcześniej pracowała jako pielęgniarka zajmująca się zdrowiem psychicznym, stwierdziła, że ​​wolontariat w ośrodku The Dreaming Resort w Charlotte Church był „najlepszą decyzją”, jaką kiedykolwiek podjęła w swoim życiu. Taryn z Merthyr wzięła udział w czteromiesięcznym programie wymiany wolontariuszy w dawnym domu Laury Ashley w dolinie Elan, który Charlotte przekształciła.

32-letnia Taryn stwierdziła, że ​​„kocha” swoją pracę związaną ze zdrowiem psychicznym, ale ostatecznie odbiła się ona na jej zdrowiu. „Z tego powodu zrobiłam sobie przerwę w pracy i wycofałam się z innych zajęć, aby popracować nad swoim zdrowiem psychicznym i dobrym samopoczuciem w nadziei, że udam się w podróż uzdrawiającą, która postawi mnie z powrotem na nogi” – dodała.

Taryn dodała: „Spędziłam okres w lokalnych ośrodkach zdrowia psychicznego, co było dla mnie bezcenne, a jednocześnie pociągała mnie natura i odkrywanie bardziej holistycznych i alternatywnych terapii, takich jak medytacja i uzdrawianie kryształami, które były absolutnie doskonałe .” Różni się od praktyk klinicznych, których byłem szkolony i zaangażowany w całe moje życie.

Czytaj więcej: Walijski komik „nie potrafi do końca wyjaśnić” „momentów zmieniających życie” w kurorcie Charlottechurch

Nasza recenzja: Zatrzymałem się w luksusowym kurorcie w Charlotte Church i właśnie to zrobiliśmy, co jedliśmy i jakie „oferty” nam dali

Mimo że na początku 2023 roku czuła się „lepsza i silniejsza”, życie Taryn staje na rozdrożu, gdy zostaje zaproponowana jej praca w Londynie. „W mojej duszy dźwięczał dokuczliwy głos, który mówił mi, że powrót na pole kliniczne w dużym mieście nie jest dla mnie” – wyjaśniła. „Nadal odczuwałam ogromny pociąg do natury, jakby zapraszała mnie do dalszych badań. tego, wraz z chęcią dowiedzenia się więcej o holistycznych metodach leczenia, które odkryłem.”

Program wymiany pracy marzeń(Zdjęcie: Sen)

Taryn nie wiedziała, że ​​jej życie wkrótce się zmieni, gdy jej siostra zobaczyła reklamę ośrodka The Dreaming Resort należącego do Charlotte Church, który został otwarty w dolinie Elan na początku tego roku. „W ciągu trzech dni zadzwoniłam na Zoomie z założycielką The Dreaming, Charlotte Church, i kierowniczką ośrodka, Hannah” – wspomina Taryn. „Nie będę kłamać, kiedy powiem, że ponowne spotkanie z Charlotte było tak surrealistyczne, że naprawdę czułam, jak nerwy się łączą”.

READ  Najnowsza wersja Wiedźmina 3 obiecuje poprawić wydajność na konsolach
Kaplica Charlotty na pięknym terenie ośrodka wellness i leczniczego The Dreaming w dolinie Elan(Zdjęcie: Rekha Garton)

Mówiąc o samej Charlotte, Taryn powiedziała: „Ma niesamowity sposób na to, że czujesz się komfortowo i wszystkie moje lęki w jednej chwili znikają. Dowiedziałam się, że to dar, który posiada i mądrze wykorzystuje w stosunku do wszystkich wokół niej.

READ  Steam Client Beta naprawia stronę pobierania i zarządzanie pamięcią masową oraz wygląda świetnie
READ  Valve zakazuje gier zbudowanych na Blockchain, NFT i kryptowalutach ze Steam Game Platform - Bitcoin News