Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mój sąsiad Adolf (2022) Komentarze i informacje prasowe

Mój sąsiad Adolf (2022) Komentarze i informacje prasowe

Nowa! Opinie gości! Kliknij gwiazdkę, aby wskazać swoją ocenę tego filmu!

Gary Adolf to film z 2022 roku o wściekłym starym ocalonym z Holokaustu, który podejrzewa, że ​​do sąsiedniego domu wprowadził się starzejący się Hitler.

Wyreżyserowane przez Leona Brodowskiego [aka Leonid] (Pięć godzin z Paryża) ze scenariusza, który napisał wspólnie z Leonem Brodowskim.

W izraelsko-polskiej dwuzespołowej produkcji Produkcja występują David Heymann, Udo Kerr, Danari Colorado i Olivia Silhavi.

Podsumowanie fabuły:
Polsky (David Heyman), samotny i wściekły ocalały z Holokaustu, mieszka na odległej kolumbijskiej wsi, spędzając całe dnie grając w szachy i pielęgnując ukochane krzaki róż.

Kiedy jednak do sąsiedniego domu wprowadza się tajemniczy staruszek (Udo Kerr), zaczyna podejrzewać, że jego nowym sąsiadem jest… Adolf Hitler! Ponieważ nikt mu nie wierzy, wyrusza na misję śledczą, aby znaleźć wskazówki.

Niestety, żeby udowodnić swoje podejrzenia, Polsky musiałby być bliżej sąsiada, niż by chciał – tak blisko, że mogliby się prawie zaprzyjaźnić…

Gary-Adolf-Film-Komedia-Dramat-2022-David-Heyman-Odo-Care

Uwagi:
„…Zmienia Holokaust w zrzędliwy, zrzędliwy stary dramat komediowy. I to jest problem na końcu. To nie jest śmieszne. pomyśl o tym przez chwilę.” brudne filmy

Kier czyni każdą sekundę swojego czasu na ekranie tajemniczym Herzogiem […] Delikatnie ukazany na dowolnym panoramicznym ekranie Radka Ladczuka i Zbyt mocno przeciążony i zbyt zajęty Łukasza Targosza, który wbrew intuicji podkreśla każdy komediowy lub melancholijny rytm, Gary Adolf Niezręcznie stara się znaleźć odpowiedni ton dla swojego niecodziennego tematu. ekran dzienny

„Ten projekt jest bardziej psychologiczny niż suspensyjny z natury, co jest imponujące, choć ostatecznie rozczarowujące. Zamiast przerodzić się w dramatyczną i prawdopodobnie brutalną konfrontację, film stara się dać swoim bohaterom trochę wytchnienia od traumy, którą przeżyli – pogrzebać przeszłość.” różnorodny

READ  Obsesja Sony na punkcie przebojów wywołuje zamieszanie w imperium PlayStation | Brzęczenie

Wydanie:
Gary Adolf Premiera odbyła się na 75. Festiwalu Filmowym w Locarno w sierpniu 2022 roku.
W Wielkiej Brytanii zostanie uruchomiony Signature Entertainment Gary Adolf 4 listopada 2022 r.

ciągnik:

#MyNeighborAdolf #UdoKier #PodpisRozrywka

MOVIES and MANIA to prawdziwie niezależna strona internetowa i polegamy tylko na niewielkich dochodach generowanych z reklam internetowych, aby pozostać online i rozwijać się. Wesprzyj nas, nie blokując reklam. Dziękuję Ci. Jako członek Amazon właściciel czasami zarabia bardzo niewielką kwotę na kwalifikujących się powiązanych zakupach.