Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Modele wspierające ukraińskich uchodźców w Polsce

Modele wspierające ukraińskich uchodźców: Wydział HUB Krajowego Stowarzyszenia Modelowych Kolei, 501 (c) 3, utworzył fundusz wspierający nasze koledzy modelowe i prototypowe koleje parowe, wspierając rodziny uchodźców na Ukrainie. Wallstein Polska. 100% wszystkich przekazanych środków trafia bezpośrednio do tego wsparcia.

Modele ułatwiające wprowadzanie uchodźców

Towarzystwo Wzajemnego Zaufania Wolsztyńskie Doświadczenia we współpracy z Instytutem Kultury Parowozowni Wolsztyńskiej pomaga obecnie ponad 400 ukraińskim uchodźcom w regionie wolsztyńskim. Finansowanie to wsparcie na żywność, mieszkanie, opiekę medyczną, wsparcie emocjonalne i wszystkie inne wydatki.

Członkowie sekcji HUB Narodowego Stowarzyszenia Kolei Modelowych od wielu lat uczęszczają na kursy programu parowego w Wolsztynie i mają z nimi dobre relacje. Kiedy więc z pomocą przyszły koleje parowe w Polsce, Dywizja Piasta utworzyła te fundusze na wsparcie ich wysiłków na rzecz pomocy tym uchodźcom.

Ponadto, aby zapewnić wsparcie emocjonalne, Wolsztyński Instytut Kultury Parowozownia poprowadzi bezpłatną specjalność i wycieczkę z parowozami dla ponad 400 ukraińskich uchodźców, których wspiera. W sobotę 16 kwietnia Grupa Specjalna będzie międzynarodową organizacją zrzeszającą członków z Polski, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Specjalny silnik parowy napędzany jest silnikiem OL49-69.

Te działania na rzecz pomocy uchodźcom mogą być kontynuowane, zwłaszcza, że ​​coraz więcej uchodźców napływa na obszar Wolsztyna i z całym szacunkiem prosimy o wsparcie społeczności kolejowej. Wszystkie darowizny są w pełni odliczane od podatku. Więcej informacji można znaleźć na stronie Modelki.

Jak wesprzeć ten fundusz:

Proszę zapłacić czek na: „The HUB Division Inc.” I wyślij czeki pocztą elektroniczną:
Oddział HUB, Inc.
Fundusz Wsparcia Ukrainy
Skrzynka pocztowa 672
Hollis, NH 03049-0672

– Z informacji prasowej sekcji HUB. 5 kwietnia 2022

READ  Kontrowersyjny prezes polskiego banku centralnego wybrany na drugą kadencję