Mocna druga kwarta popycha Morgantown nad Martinsburg

Morgantown, W.; Runda 11-0 na rozpoczęcie drugiej kwarty doprowadziła Morgantown do zwycięstwa nad Martinsburgiem 80:51 w sobotnie popołudnie. Prowadząc 12-9 po pierwszych ośmiu minutach, Mohegans pokonał Bulldoga 27-9 w drugiej kwarcie i objął prowadzenie 39-18 w pierwszej połowie.

„Myślałem, że oddaliśmy dobre strzały w pierwszej kwarcie. Ale byliśmy 3 na 15 w pierwszej kwarcie” – powiedział trener Morgantown Dave Tallman. „Nie graliśmy od ośmiu dni i rozegraliśmy dwa mecze w ciągu trzech tygodni. Martinsburg miał wczoraj ciężką porażkę, więc pomyślałem, że wyszli gotowi do gry. Grali twardo, więc też im doceniłem.

Alec Boland prowadził zespół Mohegans (7-3) i wszystkich strzelców z 23 punktami.

„Ma czterdzieści lat, więc jest facetem wśród chłopaków na zewnątrz. Myślałem, że ciężko biegał po podłodze. Ma prawo do ich kumpli.”

Główny bramkarz Sha Ron Young strzelił podwójną bramkę z 20 punktami i 10 asystami.

Chociaż Sha-Ron miał swoją najlepszą grę do tej pory: „Miał dziesięć asyst i dwa obroty” – powiedział Thalman. „Więc wykonał świetną robotę, znajdując go [Poland] I ci inni faceci, kiedy ciężko biegali.

Mohegans zagrali tylko dwa razy w styczniu z powodu wielu opóźnień związanych z pogodą.

„Teraz gramy. Zagramy trzy razy w przyszłym tygodniu. Więc naprawdę nie możemy się doczekać wyjścia i gry. „

Avion Blackwood prowadził Martinsburg (4-5) z 20 punktami. K’Marion Dowe dodał dziesięć punktów dla Bulldogs.

READ  Polka Iga Świątek zastąpiła Ash Party na pierwszym miejscu na świecie po zwycięstwie Miami w drugiej turze | wiadomości tenisowe