Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mobilum Technologies zatrudnia dyrektora ds. handlu i rozpoczyna beta testy zastrzeżonego silnika handlu kryptograficznego o wysokiej częstotliwości

Vancouver, Kolumbia BrytyjskaI 1 października 2021 /PRNewswire/- Mobilum Technologies Inc. („Mobilum” lub „Spółka”) (CSE: MBLM) (OTC: MBLMF) (FRA: C0B), firma oparta na technologii zapewniająca dostęp do tradycyjnego finansowania poprzez infrastrukturę płatności cyfrowych i technologie zarządzania aktywami cyfrowymi, ma przyjemność ogłosić uruchomienie testów beta swojego wielorynkowego zautomatyzowanego silnika transakcyjnego o wysokiej częstotliwości w celu ułatwienia inteligentnego handlu kryptowalutami.

Mobilum Technologies Inc. Logo (Grupa CNW / Mobilum Technologies Inc.)

Wewnętrzny automatyczny silnik handlowy Mobilum wykorzystuje wstępnie zdefiniowane dane ilościowe do kupowania i sprzedawania Bitcoin, Ethereum i innych kryptowalut na wielu giełdach w ciągu milisekund. Korzystając z danych ilościowych pochodzących z analizy technicznej i fundamentalnej, w tym wolumenu, ceny, wskaźników, wskaźników technicznych i sygnałów transakcyjnych, silnik handlu kryptograficznego Mobilum będzie w stanie dokonywać inteligentnych, bezpiecznych i szybkich transakcji w celu zmniejszenia ryzyka i zwiększenia przychodów.

Firma poinformowała również, że zatrudniła cynowa magia Jako Chief Trading Officer do zarządzania i testowania transakcji kryptowalutowych. Majka będzie czerpać korzyści ze strategii algorytmicznych opartych na danych i spostrzeżeń, które będą stale monitorowane i ulepszane w celu osiągnięcia maksymalnych zwrotów. Majka przeprowadzi szeroko zakrojone testy beta przy użyciu symulacji w świecie rzeczywistym przed wprowadzeniem aktywów firmy do produkcji. Majka jest zorientowanym na wyniki ekspertem ds. rynków kapitałowych z ponad 20-letnim bogatym doświadczeniem w finansach, w tym 15-letnim na stanowisku starszego dyrektora w bankach globalnych i lokalnych. Majka odpowiadała za projekty dla największych polskich funduszy inwestycyjnych i emerytalnych oraz amerykańskich i brytyjskich banków inwestycyjnych, m.in. MSCO, ML, GS, CLSA, KBC i UBS. Majka jako jedna z pierwszych w branży z powodzeniem oferowała transakcje DMA i ALGO klientom instytucjonalnym.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić uruchomienie wersji beta naszego nowego automatycznego silnika transakcyjnego. Zmienność rynku kryptowalut i bycie jedną z pierwszych spółek notowanych na giełdzie, które wdrożyły silnik transakcyjny o wysokiej częstotliwości dla kryptowalut, daje nam przewagę pierwszego silnika”, powiedział dyrektor generalny Mobilum OÜ. Wojciech Kaszycki. „Rynki kryptowalut oferują więcej możliwości arbitrażu niż tradycyjne rynki dzięki większej przejrzystości i większej zmienności. Dzięki temu produktowi i naszemu wysoko wykwalifikowanemu nowemu menedżerowi handlu jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać tę lukratywną przestrzeń.”

READ  Wiejskie maszyny zmieniają właścicieli, tak jak Greys odchodzą na emeryturę

O Mobilum Technologies Inc.

Mobilum Technologies Inc. (CSE: MBLM) (OTC: MBLMF) (FRA: C0B) Oparty na technologii dostawca usług płatniczych (PSP), którego misją jest udostępnianie tradycyjnych środków finansowych za pośrednictwem infrastruktury płatności cyfrowych i technologii zarządzania aktywami cyfrowymi. Naszym celem jest umożliwienie konsumentom na całym świecie zamiany walut fiducjarnych na waluty cyfrowe za pomocą portalu mobilnego Mobilum. Mobilum zwiększa wartość dla akcjonariuszy, budując nowe technologie do handlu aktywami cyfrowymi. Mobilum ma biura w KanadaI HongkongI Polska i Estonii. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Mobilum.pl.

Niniejsza informacja prasowa może zawierać pewne „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu amerykańskiej ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. oraz obowiązujących kanadyjskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. Kiedy lub jeśli są używane w tym komunikacie prasowym, słowa „oczekiwać”, „uważać”, „oszacować”, „oczekiwać”, „cel”, „plan”, „oczekiwać”, „może”, „zaplanować” i „zaplanować ” to słowa lub wyrażenia Podobne oświadczenia identyfikacyjne lub informacje dotyczące przyszłości. Oświadczenia te reprezentują aktualne poglądy Spółki na przyszłe wydarzenia i są z konieczności oparte na szeregu założeń i szacunków, które, chociaż uznane przez Spółkę za rozsądne, z natury są narażone na znaczące biznesowe, gospodarcze i konkurencyjne ryzyko biznesowe, polityczne i społeczne, zdarzenia losowe i niepewność. Czynniki, znane i nieznane, mogą spowodować, że wyniki, wyniki lub osiągnięcia będą się znacznie różnić od wyników, osiągnięć lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w tych stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Spółka nie zamierza i nie zobowiązuje się do aktualizowania takich oświadczeń lub informacji dotyczących przyszłości w celu odzwierciedlenia zmian w założeniach, zmian okoliczności lub jakichkolwiek innych zmian. które wpływają na takie dane i informacje w sposób inny niż wymagany przez obowiązujące przepisy prawa, zasady i regulacje.

Powiązane linki

https://mobilum.pl

READ  Fani Wiedźmina 4 nawołują do lekkiej przebudowy ekonomicznej w kontynuacji

https://buybitfast.com

https://xportdigital.com

Cision

Cision

Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów:https://www.prnewswire.com/news-releases/mobilum-technologies-hires-gief-trading-officer-and-launches-beta-testing-of-proprietary-high-frequency-crypto-trading-engine-301389528. język programowania

Źródło: Mobilum Technologies Inc.