sport

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w hokeju FIH: Indie słabną, przegrywając 4-5 w meczu otwarcia z Francją

Gospodarze Indii przegrali 4-5 z 26. światową Francją w meczu otwarcia Odisha Junior Hockey League dla mężczyzn w Bhubaneswar 2021 w środę.

W Indiach Uttam Singh i Sardar Singh strzelili gola. Sanjay wykorzystał trzy rzuty rożne, ale to nie wystarczyło, aby Indie zdobyły zwycięstwo.

Na zdjęciach: Od Neeraja Chopry do Mithali Raj: Lista sportowców, którzy zwyciężyli Major Dhyan Chand Khel Ratna w 2021 roku

Przybywający do Francji Timothy Kleiman, Benjamin Mark i Corentin Silier zdobyli punktację.

Kleiman strzelił trzy gole, podczas gdy Mark i Celer zdobyli po jednym golu.

Wcześniej Ganeshi Lal, gubernator Odisha, ogłosił otwarcie Bhubaneswar Junior World Cup 2021, długo wyczekiwanej ligi hokejowej FIH Odisha Hockey League, w której o tytuł zmierzy się 16 drużyn z całego świata.

Ceremonia otwarcia, podczas której fajerwerki rozświetliły nocne niebo Bhubaneswaru, wzięło udział wszystkich 16 kapitanów uczestniczących drużyn, którzy pozowali do zdjęcia z prestiżowym pucharem.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hockey India wybiera 18-osobową drużynę do AFC Women’s Champions Cup

Wcześniej dzisiaj odbyły się emocjonujące mecze. Podczas gdy Belgia pokonała RPA 5:1 w swoim pierwszym meczu w grupie A, Niemcy pokonały Pakistan 5-2 w meczu grupy D, a Kanada przegrała z Polską 0:1 w pierwszym meczu w grupie B ”.

READ  Josep Juranovic z Celticu skazuje Anthony'ego Ralstona za wydanie obywatelowi Rangers ostrzeżenia „brak przyjaciół na boisku”

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment