Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mitchell wycofuje się z twierdzenia Ainge, że Jazz w siebie nie wierzyli

Mitchell wycofuje się z twierdzenia Ainge, że Jazz w siebie nie wierzyli

podczas pojawiania się w Dave Bash PodcastA Damian Lillard Nalegał, że planuje pozostać w Portland do końca swojej kariery.

„Tak, widzę (widzę, jak spędzam całą moją karierę w Portland). Część ludzi mówi „Człowieku, musisz się stamtąd wydostać!” Musisz to zrobić, musisz zrobić tamto. Ale jestem typem, który nigdy nie chodzi w rytm niczyich bębnów. Zawsze będę robił to, co moim zdaniem jest w moim najlepszym interesie i naprawdę czuje się w moim sercu.

„Mówiłem to przy wielu różnych okazjach, a oni nazywają to »On jest lojalny! I „ta lojalność, lojalność tamta”, a ja myślę, że jestem naturalnie lojalną osobą, ale mam pewien poziom lojalności wobec organizacji, ale ta lojalność, o której mówią, jest ostatecznie dla tego, kim jestem osobą Jestem lojalny wobec tego, kim jestem i nie ignoruję siebie, bo jestem kimś, I wierzę w to, w co wierzę. Myślę, że dam radę.

Teraz każdy inny mógłby powiedzieć: „Blezerowie w ogóle nie mogą wygrać. Muszą to zrobić i muszą to zrobić. Ale nie tak się czuję w tej sytuacji. Czuję, że mamy szansę wygrać, czuję, że nadejdzie chwila, ta okazja nadejdzie. I to kto.”

(Przez Casey Holdall na NBA.com)

Po przezbrojeniu Portland w ciągu ostatnich dwóch sezonów, pani wydaje się być zadowolona z miejsca, w którym znajduje się organizacja. Zostały sprzedane za Jeramy Grantponownie podpisany Na zawsze Simmonsi jego sformułowanie cheddon ostry Z numerem 7 w drafcie NBA 2022. Przywrócą również Dame i Jusufa Nurkica po tym, jak duet opuścił 79 meczów w zeszłym sezonie.

W podkaście Dam nazwał Sharpa „globalnym talentem”. Sharp dołączył do Kentucky w zeszłym roku, ale nie skończył dla nich gry. Sharp był najlepszym zawodnikiem w klasie liceum 2022 w 247 dyscyplinach sportowych, zanim został przeklasyfikowany do klasy 2021, gdzie zajął trzecie miejsce. A ten układ i to, co zrobił podczas indywidualnego treningu zespołów, musiało wystarczyć Portlandowi do stworzenia swojego projektu. On z ich wyborem na loterii.

READ  UNHCR - Ukraińska rodzina mierzy się z nową rzeczywistością życia jako uchodźcy

Plotki handlowe Dame i fani proszący swoje zespoły o wymianę za niego nie przestaną, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​chce zostać w Portland i przynieść mistrzostwo do Portland, tak jak zrobił to Bill Walton, co stwierdził w swojej piosence z 2019 r. „Bill Waltona”.

Czas pokaże, czy Portlanders zrobili wystarczająco dużo, aby ich zespół był konkurencyjny. To głęboka drużyna, która ma potencjał, by wrócić poza sezon.

Musimy to zmielić i iść po rzeczy, ale podoba mi się, gdzie jesteśmy teraz” – powiedział Lillard. „W tej chwili lubię to, gdzie jesteśmy”.