Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrzostwa Świata w hokeju mężczyzn: Indie rozpoczynają obronę tytułu przeciwko Francji | wiadomości hokejowe

Lozanna: Broniące tytułu Indie rozpoczną swoją kampanię przeciwko Francji pierwszego dnia FIH Youth Hockey World Cup 24 listopada, który odbędzie się na stadionie Kalinga w Bhubaneswar.
Indie znalazły się w stosunkowo łatwej grupie B wraz z Kanadą, Francją i Polską. Grupa A składa się z Belgii, Chile, Malezji i RPA, podczas gdy Korea, Holandia, Hiszpania i Stany Zjednoczone należą do grupy C. Argentyna, Egipt, Niemcy i Pakistan należą do grupy D.
Oprócz meczu Indie-Francja, inne mecze w dniu otwarcia to Belgia-RPA, Malezja-Chile, Niemcy-Pakistan i Kanada-Polska.
Międzynarodowa Federacja Hokeja (FIH) ogłosiła w środę baseny dla juniorów.
Po Francji Indie zmierzą się 25 listopada z Kanadą, a 27 listopada z Polską.

Źródło zdjęcia: Hokej w Indiach

Półfinały i finał odbędą się odpowiednio 3 i 5 grudnia.
Polska zgłosiła się z rezerwy do Anglii, która wycofała się z turnieju z powodu problemów z podróżą podczas pandemii Covid-19.
Zarząd Międzynarodowego Związku Piłki Nożnej (FIH) opublikował również harmonogramy rozgrywek i meczów Mistrzostw Świata Juniorów w Piłce Nożnej Kobiet, które odbędą się w Potchefstrom w RPA w dniach 5-16 grudnia.
Reprezentacja Indii zostaje umieszczona na imprezie w grupie C wraz z broniącymi tytułu mistrzami Argentyny, Japonii i Rosji.
Hindusi rozpoczną swoją kampanię przeciwko Rosji 6 grudnia, a następnie zmierzą się z Argentyną (7 grudnia) i Japonią (9 grudnia).

READ  Święto Pracy | Wiadomości, sport, praca