Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrzostwa Świata 2022: transmisja na żywo, jak oglądać w 4K, harmonogram, godziny rozpoczęcia, kanał telewizyjny na mecz Brazylia – Serbia

Mistrzostwa Świata rozpoczęły się 20 listopada i zakończyły meczem finałowym 18 grudnia, podczas którego fani tej pięknej gry będą mieli 64 niesamowicie zabawne mecze. Dla tych, którzy nie podróżują do Kataru, jaki jest lepszy sposób oglądania niż w 4K? Każdy mecz Mistrzostw Świata będzie transmitowany na żywo w 4K fuboTV (Wypróbuj za darmo).

Aby uzyskać dostęp do treści, musisz wykupić subskrypcję usługi, mieć wystarczająco szybki internet (około 40 megabajtów na sekundę), a także kompatybilny telewizor i urządzenie do przesyłania strumieniowego.

Oto, co musisz wiedzieć i oś czasu:

Posłuchaj poniżej i śledź In Football We Trust: podcast CBS Sports Soccer Trzy razy w tygodniu twoi trzej ulubieni gracze USMNT opowiadają o wszystkim, co chciałbyś wiedzieć o tej pięknej grze w Stanach Zjednoczonych.

Jak przesyłać strumieniowo fuboTV

Lista dostępnych urządzeń to:

  • Amazon Fire TV
  • telefon komórkowy z Androidem
  • Android TV / Google TV
  • Wielbłąd
  • przeglądarka internetowa
  • Chromecast
  • telewizory Hisense
  • iPhone’a / iPada / iPoda
  • Telewizor LG
  • Rocco
  • Inteligentny telewizor Samsunga
  • Telewizor Vizio Smartcast
  • X-Box

Chcesz więcej relacji z Mistrzostw Świata? Posłuchaj poniżej i śledź Dom Bohaterówcodzienny podcast piłkarski CBS Sports, zawiera pierwszorzędne analizy, komentarze, typy i nie tylko podczas wielkich meczów w Katarze.

Oto tabela wszystkich gier:

Harmonogram fazy grupowej

Cały czas amerykański/wschodni

Mecze można również oglądać w jakości HD na stacjach Fox i Telemundo za pośrednictwem fuboTV, ale mecze mistrzostw świata będą dostępne w Fox 4K.

niedziela 20 listopada
Ekwador 2, Katar 0

poniedziałek 21 listopada
Anglia 6, Iran 2
Senegal 0 przeciwko Holandii 2
Stany Zjednoczone 1, Walia 1

wtorek 22 listopada
Argentyna 1, Arabia Saudyjska 2
Dania 0, Tunezja 0
Meksyk 0, Polska 0
Francja 4, Australia 1

Środa 23 listopada
Maroko 0, Chorwacja 0
Niemcy 1, Japonia 2
Hiszpania 7, Kostaryka 0
Belgia v ​​Kanada, 14:00 w Fox i Telemundo

czwartek 24 listopada
Szwajcaria vs Kamerun, 5 rano na FS1 i Telemundo
Urugwaj vs Korea Południowa, 8 rano na FS1 i Telemundo
Portugalia vs Ghana, 11 rano w Fox i Telemundo
Brazylia vs. Serbia, 14:00 w Fox i Telemundo

piątek 25 listopada
Walia vs Iran, 5 rano na FS1 i Telemundo
Katar vs Senegal, 8 rano na FS1 i Telemundo
Holandia vs Ekwador, 11 rano na FOX i Telemundo
Anglia vs USA, 14:00 w Fox i Telemundo

Sobota 26 listopada
Tunezja vs Australia, 5 rano na FS1 i Telemundo
Polska vs. Arabia Saudyjska, 8 rano na FS1 i Telemundo
Francja vs Dania, 11:00 na FS1 i Telemundo
Argentyna vs Meksyk, 14:00 na FS1 i Telemundo

niedziela 27 listopada
Japonia vs Kostaryka, 5 rano na FS1 i Telemundo
Belgia v Maroko, 8 rano na FS1 i Telemundo
Chorwacja vs Kanada, 11:00 na FS1 i Telemundo
Hiszpania vs. Niemcy, 14:00 na FS1 i Telemundo

poniedziałek 28 listopada
Kamerun vs Serbia, 5 rano na FS1 i Telemundo
Korea Południowa vs Ghana, 8 rano na FS1 i Telemundo
Brazylia kontra Szwajcaria, 11:00 w Fox i Telemundo
Portugalia vs. Urugwaj, 14:00 w Fox i Telemundo

wtorek 29 listopada
Holandia kontra Katar, 10:00 na FS1 i Telemundo
Ekwador kontra Senegal, 10:00 w Fox i Universo
Walia vs Anglia, 14:00 na FS1 i Universo
Iran kontra Stany Zjednoczone, 14:00 w Fox i Telemundo

Środa 30 listopada
Tunezja vs Francja, 10 rano na Fox i Universo
Australia vs Dania, 10 rano na FS1 i Telemundo
Polska v Argentyna, 14:00 na Fox i Universo
Arabia Saudyjska – Meksyk, 14:00 na FS1 i Telemundo

czwartek, 1 grudnia
Chorwacja v Belgia, 10 rano na Fox i Universo
Kanada vs. Maroko, 10:00 na FS1 i Telemundo
Japonia przeciwko Hiszpanii, 14:00 w Fox i Telemundo
Kostaryka vs Niemcy, 14:00 na FS1 i Universo

piątek, 2 grudnia
Korea Południowa kontra Portugalia, 10:00 w Fox i Telemundo
Ghana vs Urugwaj, 10:00 na FS1 i Universo
Kamerun kontra Brazylia, 14:00 w Fox i Telemundo
Serbia kontra Szwajcaria, 14:00 na FS1 i Universo

Runda 16

Wszystkie czasy są orientalne

Sobota 3 grudnia
Zwycięzcy grupy A kontra wicemistrzowie grupy B, 10:00 w Fox i Telemundo
Zwycięzcy grupy C kontra wicemistrzowie grupy D, 14:00 w Fox i Telemundo

niedziela, 4 grudnia
Zwycięzcy grupy D kontra wicemistrzowie grupy C, 10:00 w FS1 i Telemundo
Zwycięzcy grupy B kontra wicemistrzowie grupy A, 14:00 w FS1 i Telemundo

poniedziałek, 5 grudnia
Zwycięzcy grupy E kontra wicemistrzowie grupy F, 10:00 w telewizji Fox i Telemundo
Zwycięzcy grupy G kontra wicemistrzowie grupy H, 14:00 w Fox i Telemundo

wtorek, 6 grudnia
Zwycięzcy grupy F kontra wicemistrzowie grupy E o 10:00 w Fox i Telemundo
Zwycięzcy grupy H kontra wicemistrzowie grupy G, 14:00 w Fox i Telemundo

Ćwierćfinały

piątek, 9 grudnia
Ćwierćfinały 1, 10 rano na Fox i Telemundo
Ćwierćfinały 2, 14:00 w Fox i Telemundo

Sobota 10 grudnia
3 ćwierćfinały, 10 rano w Fox i Telemundo
Ćwierćfinały 4, 14:00 na Fox i Telemundo

Półfinały

wtorek, 13 grudnia
Półfinały o 13:00 w Fox i Telemundo

środa 14 grudnia
Półfinały 2, 14:00 w Fox i Telemundo

Trzecie miejsce

Sobota 17 grudnia
Przegrany w półfinale 1 kontra przegrany w półfinale 2, 10:00 w Fox i Telemundo

ostateczny

niedziela 18 grudnia
Zwycięzca półfinału 1 kontra zwycięzca półfinału 2, 10 rano w Fox i Telemundo

READ  Ukraina i Gruzja zdobywają tytuły drużynowe świata w szermierce na wózkach w Polsce