Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrzostwa Świata 2022: Prognozy grupy C – Argentyna, Meksyk, Polska i Arabia Saudyjska

Mistrzostwa Świata 2022: Prognozy grupy C – Argentyna, Meksyk, Polska i Arabia Saudyjska

Przed Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze Sports Mole przewiduje, jak zakończy się grupa C, w której Lionel Messi z Argentyny i Polska Roberta Lewandowskiego zmierzą się z Meksykiem i Arabią Saudyjską.

Wszystkie oczy będą zwrócone Lionel Messi W trzeciej grupie Katar Mistrzostwa Świata Jako siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki chce w końcu poprowadzić swój naród do chwały w swoim ostatnim tańcu na największej scenie.

The Argentyna Maestro nie jest jednak jedyną gwiazdą na planie Robert Lewandowski wyposażony l Polska w konkurencyjnej dywizji, która obejmuje również 1/8 finału stałych kwalifikacji Meksyk I słabszych Królestwo Arabii Saudyjskiej.

tutaj , Kret sportowca Zespół nakreślił, jak spodziewają się, że grupa 3 poradzi sobie tej zimy.


1. Argentyna

Zawodnicy Argentyny pozują do zdjęcia grupowego z drużyną przed meczem 1 czerwca 2022 r© Reutera

Argentyna musi awansować do fazy pucharowej i wyobraża sobie swoje szanse na głęboki awans w tegorocznym turnieju, dążąc do poprawy wyniku z 1/8 finału, który opuściła co najmniej cztery lata temu.

Jeśli zajmą pierwsze miejsce w grupie C, mecz 1/8 finału z Danią może poprzedzić mecz ćwierćfinałowy z Holandią, który powinni wygrać podopieczni Scaloniego.

Jednak ta ścieżka może zmusić Argentynę do wznowienia walki z Brazylią w półfinale i oczekiwać, że pięciokrotni mistrzowie świata wygrają, pomszcząc złamane serce na zeszłorocznym Copa America.


2. Polska

Piłkarze Polski pozują do zdjęcia grupowego przed meczem we wrześniu 2022 roku© Reutera

Pomimo ich braku w niektórych obszarach, Polska może czerpać z kilku mocnych stron – w tym mistrzostwa Piotra Zielińskiego w dziale kreatywnym i klinicznej zdolności Roberta Lewandowskiego do umieszczania piłki w siatce.

Napastnicy Serie A Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik to zdolna drużyna wspierająca niezastąpionego „Lewego”, w którym pokłada się niemal wszystkie nadzieje, a doświadczony zespół potrafi zjednoczyć się, by przezwyciężyć niedociągnięcia.

W negocjowalnej grupie Eagles mogliby w ten sposób pokonać Meksyk i zająć drugie miejsce za faworytką Argentyną i awansować do rundy pucharowej.


3. Meksyk

Piłkarze Meksyku robią zdjęcie grupowe drużyny przed meczem 9 listopada 2022 r© Reutera

READ  Plotki transferowe: Aubameyang, Ravenha, Sterling, Eriksen, Loftus-Cheek, Nketia

Meksykanie nie przegrali meczu otwarcia mistrzostw świata od 1994 roku, a pierwsze zwycięstwo odnieśli prawdopodobnie cztery lata temu, kiedy zdenerwowali obrońców tytułu, Niemcy, dzięki bramce napastnika Napoli, Hirvinga Lozano.

Te mocne starty sprawiły, że wielokrotnie docierali do ostatnich 16, ale tym razem sprawy nie wyglądają tak obiecująco.

Ta grupa ma duże doświadczenie, ale mieli problemy w CONCACAF i będą musieli stawić czoła znacznie ostrzejszym rywalom w Pucharze Świata.

Połącz to z faktem, że morale w grupie nie wydaje się być wysokie ze względu na niespójność z meczu na mecz, a może to być turniej Pucharu Świata, w którym trójka robi krok w tył.


4. Arabia Saudyjska

Zawodnicy reprezentacji Arabii Saudyjskiej pozują do zdjęcia grupowego z drużyną przed meczem w marcu 2022 roku© Reutera

Arabia Saudyjska zasługuje na szacunek za swój występ w eliminacjach, ale trudno sobie wyobrazić, żeby zrobili ogromne wrażenie w finale turnieju.

Oczekuje się, że Argentyna zajmie pierwsze miejsce w grupie C, a Polska i Meksyk prawdopodobnie będą rywalizować o drugie miejsce, co może pozostawić Arabię ​​​​Saudyjską na dole grupy.


ID: 499987: 1false2false3false: QQ:: from db desktop: LenBod: collect6522: