Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrzostwa klasy D w softballu: Bishop Laden ucieka przed późnym rajdem w Polsce i zdobywa tytuł dywizji

Mistrzostwa klasy D w softballu: Bishop Laden ucieka przed późnym rajdem w Polsce i zdobywa tytuł dywizji

W trzech rundach finałów Dywizji III w klasie D drużyna softballowa Bishopa Lawtona przeszła 5:0, aby uciec 4:0 i pokonała Polskę 11-8.

Biskup Laden (12-6) i Polska (10-5), którzy wchodzą do gry o mistrzostwo, grają najlepszy softball sezonu, obaj wygrali pięć meczów z rzędu.

„Mój zespół pokazał swój regres i nastrój, wsiadając do autobusu z pięcioma seniorami startującymi, jeżdżąc przez godzinę i powalając dobrą polską drużynę” – powiedział trener Bishop Lawton, Tom Royal.

Biskup Laden objął prowadzenie 3-0 na szczycie pierwszego inningu, ale Amanda Sweet strzeliła jednego gola Sarah Sochowski w pierwszej połowie na polskiej tablicy wyników.

W trzeciej rundzie psychiczne znęcanie się Polaków pozwoliło Bishopowi Ladenowi dodać dwa kolejne przejazdy do ich sumy i objąć prowadzenie 5-1. Przechodząc trzy razy w prawo, Żuchowski ponownie poczuł swoją obecność i pozwolił dwóm polskim przejazdom podwoić deficyt. Pod koniec trzeciej rundy uderzył w porzuconą muchę, aby zmniejszyć deficyt Ladena do 5-4.

Bishop Laden przejął kontrolę nad grą, strzelając sześć przejazdów w piątym i siódmym inningu.

Polacy wykazali się godnym podziwu duchem walki, zmniejszając deficyt z siedmiu przejazdów do trzech, porzucając cztery przejazdy w siódmym inningu, jednak nie mogli dokończyć powrotu i Bishop Laden został mistrzem.

„Ten cały sezon polega na pokonywaniu przeciwności i skupieniu się na zadaniu” – powiedział Royal. „Ten zespół sprawił, że jestem z nich tak dumny”.

>> Wsporniki: Klasa AA | Klasa A | Klasa B | Klasa c | Klasa D

>> Zapisz się do naszego codziennego biuletynu sportowego w szkole średniej

READ  Ukraińscy Żydzi w Polsce oferowali żydowskie zajęcia łącznikowe | JNS