Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrz olimpijski Avalon Westneys dąży do większych sukcesów w karierze wioślarskiej

Co robisz po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego? Najwięksi sportowcy zawsze dążą do osiągnięcia więcej, mimo zdobycia najwyższego szczytu.

Co robisz po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego? Najwięksi sportowcy zawsze dążą do osiągnięcia więcej, mimo zdobycia najwyższego szczytu. Avalon Fastnes z Campbell River chce właśnie to zrobić po zdobyciu złota w kanadyjskiej ósemce kobiet zeszłego lata na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

„Nie mogę się doczekać powrotu do międzynarodowych wyścigów po tym, jak spędziliśmy trochę czasu po Tokio na rewitalizację i rewitalizację” – powiedział w oświadczeniu 24-letni producent z University of Victoria Vikes.

Wasteneys zostali wybrani do reprezentacji narodowej na wyścig World Cup 2 od piątku do następnej niedzieli w Poznaniu.

„To było naprawdę satysfakcjonujące wrócić do rzeczy z nieco innym zestawem sportowców i jestem podekscytowany widząc, co będziemy budować tego lata. Jestem szczególnie podekscytowany ściganiem się w nowych klasach żeglarstwa, biorąc udział w międzynarodowych zawodach tylko w ósemki i jestem pewien, że będzie to świetna okazja do rozwoju”.

Trzech z ośmiu złotych medalistów z Tokio – Westiny, absolwent Brentwood College Sidney Payne i Coxwin Kristen Kate – uda się na rundy Pucharu Świata w Polsce, aby dołączyć do olimpijczyków Jesica Civic i Gabriel Smith.

Jednak Wasteneys, Payne i Kit powrócą do ćwierćfinału 3. Pucharu Świata później tego lata w Lucernie w Szwajcarii.

„Kanadyjskie wioślarstwo ma głęboko zakorzenioną spuściznę sukcesów olimpijskich w latach 80., która sięga ponad 100 lat wstecz” – powiedział Adam Parfitt, kanadyjski tymczasowy menedżer wioślarstwa wyczynowego.

„Jest to ważna część naszej strategii wysokiej wydajności polegającej na budowaniu większej puli sportowców prowadzącej do Paryża, a także naszej ciągłej strategii wspierania rozwoju i zrównoważonego rozwoju naszej małej łodzi na arenie międzynarodowej”.

Canada Rowing, z siedzibą na wyspie, wysyła do Polski siedem załóg na pierwsze regaty Pucharu Świata. Jest wśród nich ośmiu mężczyzn wspieranych przez trzykrotnego olimpijczyka i srebrnego medalistę olimpijskiego z 2012 roku, Willa Crowthersa, który w przyszłym tygodniu skończy 35 lat.

READ  French Open: zszokowany Anas Jaber reż. Magda Linate w pierwszej rundzie na Roland Garros | wiadomości tenisowe

[email protected]