Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mission 778X to super kompaktowy, niedrogi subwoofer

Mission 778X to super kompaktowy, niedrogi subwoofer

W tym tygodniu firma Mission ogłosiła 778X, pierwszy zintegrowany głośnik firmy w Wielkiej Brytanii od czasu wyprodukowania modelu 778 w 1983 r., zanim porzucił swoje projekty głośników pod marką Cyrus. 778X ma oryginalną obudowę o połowie szerokości, w której mieści się cichy transformator toroidalny 200 VA, zasilacz 3000 uF i stopień wyjściowy klasy A/B 45 pwc przy 8 omach i 65 w pc przy 4 omach.

Sąsiadujący wewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy jest zbudowany wokół układu ESS ES9018K2M i ze szczególnym uwzględnieniem filtra post-DAC. Można uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem szeregu wejść cyfrowych: USB, koncentryczne, 2 x TOSLINK i AAC/aptX z Bluetooth. Wejścia analogowe obejmują 2 wejścia liniowe (dla odtwarzaczy CD i nadawców) oraz niskoszumowe wejście gramofonowe MM oparte na technologii JFET (dla gramofonów). Wyjścia przedwzmacniacza można wykorzystać do podłączenia wzmacniacza 778X do zewnętrznego wzmacniacza lub subwoofera.

Z komunikatu prasowego: „Sekcja przedwzmacniacza jest tak prosta, jak to możliwe, aby zachować czystość sygnału, z liniowymi sygnałami wejściowymi przekazywanymi do sterowanego mikroprocesorem analogowego stopnia głośności. Wiele wysiłku włożono w fizyczny układ obwodu 778X, chroniąc czułą sekcję przedwzmacniacza przed zakłóceniami” ”.

Gniazdo słuchawkowe 6,4 mm na panelu przednim — które jest dedykowanym interfejsem dla obwodu wzmacniającego słuchawki — oraz różdżka na podczerwień uzupełniają zestaw funkcji tego, co nazywamy Darko. doskonały-Zintegrowany — co najmniej wbudowany subwoofer dwa Dodatkowe cechy.

Bystre oczy, których nie przyciągnie ogromne logo Mission na górnym panelu, zauważą podobieństwo między obudową 778X (przycisk zasilania) a obudową Audiolab 6000A (przycisk zasilania). że mógłby Ponieważ Mission i Audiolab są własnością tej samej firmy macierzystej: chińskiego IAG.

Mission 778X rozpocznie wysyłkę w tym miesiącu i będzie dostępny w kolorze srebrnym lub czarnym w bardzo rozsądnej cenie 549 funtów. Wreszcie: oryginalne 778 funtów zostało sprzedane za 240 funtów w 1983 roku. Po uwzględnieniu inflacji daje to mniej więcej 745 funtów w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądze.

READ  Team17 ogłasza „przyjazne dla środowiska” Worms NFT • Eurogamer.net

Więcej informacji: Wyprawa