Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ministerstwo Młodzieży zbiera datki na konferencję |  Akcja

Ministerstwo Młodzieży zbiera datki na konferencję | Akcja

Studenci z Northern Lights Student Ministries sprzedawali hot dogi, glazurowane kiełbaski, chipsy ziemniaczane i napoje gazowane w Super One Brat Barn, aby zebrać pieniądze na wycieczkę do Life Conference w Orlando w przyszłym roku.

Konferencja odbywa się co cztery lata i ma na celu rozwijanie wiary i szkolenie przywódcze dla uczniów szkół średnich.

Grupa młodzieżowa jest częścią New Song Alliance Church w Grand Rapids i spotyka się w każdą środę wieczorem. Młody wielebny Josh Lowes grillował jedzenie, towarzysząc imprezie.

„To była świetna okazja, aby być tutaj i pobłogosławić społeczność” – powiedział Lowes.

Około 20 uczniów Brat Barn zgłosiło się na ochotnika, aby zebrać pieniądze na przyszłoroczny wyjazd. Zbiórki studenckie podzielono na grupy, z których niektórzy pracowali w Brat Barn, a inni wymachiwali znakami na autostradzie 169, aby przyciągnąć klientów.

Jessica Fairbanks z Deer River obsługuje klientów i powiedziała, że ​​nie może się doczekać udziału w konferencji Life w przyszłym roku.

„Mam dużo zabawy” – powiedział Fairbanks.

Autumn Kemppainen planuje również wziąć udział w konferencji Life w przyszłym roku.

„To naprawdę zabawne spędzanie czasu ze wszystkimi i obserwowanie uśmiechów na twarzach ludzi, kiedy wręczamy im kiełbaski i frytki” – powiedział Kemppainen. „Jestem tak podekscytowany, że mogę poznać Jezusa i jestem podekscytowany wyjazdem na Florydę, ponieważ ostatnim razem, gdy tam byłem, miałem zaledwie trzy lata”.

Riley Lebanon powiedziała, że ​​nie może się doczekać spotkania z innymi studentami na Life Conference.

„Zbiera się tam wiele grup młodzieżowych” – powiedział Libanin. „Jesteśmy z tego powodu podekscytowani i jest to jedna z zbiórek pieniędzy, które organizujemy na tę podróż”.