Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Minerva, Salem stają się legendami | Wiadomości, sport, praca

CURTLAND – Broniąca tytułu mistrzyni stanu Minerva Girls i Salem przygotowali grunt pod kolejną rozgrywkę na Konferencji Buckeyes Eastern.

Minerva – z trzema kolarzami poniżej 19:40 – w sobotnim spotkaniu Legends wygrała 41 drużyn juniorskich z 75 punktami. Salem zajął drugie miejsce z wynikiem 123.

Chłopcy Minerwy – z pięcioma biegaczami, którzy mieli wynik 17:04 i lepszy – zajęli drugie miejsce w wyścigu Junior Schools Boys Race z 114 punktami. Gates Mills Hokkien wygrał 92.

Salem będzie gospodarzem Minerwy na spotkaniu Eastern Buckeye w Waterworth Memorial Park w najbliższą sobotę.

Wśród najlepszych lokalnych zawodników znaleźli się studentka pierwszego roku Heartland, Christian Rebecca Gess i Caleb Nastari, mistrz hrabstwa Columbiana.

Jess zajęła czwarte miejsce na 347 biegaczy, pokonując 3,1-kilometrowy bieg na terenach targowych Trumbull County Fairgrounds w 18 minut i 46 sekund. Studentka pierwszego roku z Salem, Maggie Hall, była na szóstym miejscu (19:06).

Nastari pobiegł swój rekord życiowy w 16:06, zajmując piąte miejsce wśród 418 sprinterów.

Oddział Małych Szkół

chłopcy wyniki

Ławki drużynowe (50 drużyn): 1. Jets Mills Hokkien (92), 2. Minerva (114), 3. McDonald (171), 4. Orange (182), 5. Mogador Field (193), 6. Fairview (236) ) )) ), 7. Salem (271), 8. Mineral Ridge (278), 23. United (649), 25. West Branch (743), 35. Heartland Christian (940), 44. Minerva B (1152) , 50 Salem B (1453).

indywidualni liderzy

(418 biegaczy)

1. Ben Myers (Fairview) 15:52,5; 2 – Dominic Papagalo (Grzbiet mineralny) 15:57; 3. Michael Couture (otwarte drzwi) 16:01; 4 – Logan Flament (Polska) 16:01; 5. Caleb Nestari (Wielka Brytania) 16:06.

12. Michael Doris (Zachód) 16:34; 16 – Grassen Rettig (Minerwa) 16:45; 18. Mason Steele (Minerwa) 16:51; 19. Will Madison (Salem) 16:51; 25 – Ryan Cassidy (Minerwa) 17:02; 27 – Rowen Hovey (Minerwa) 17:03; 28. Grupa Owena (Minerva) 17:04; 34. Parker Warren (Salem) 17:19; 45. Brayden Ganslein (Wielka Brytania) 17:39; 51. Colin Helmick (Salem) 17:46; 65. Sawyer Szabo (Heartland) 18:00; 68 – Lucas Ganslin (Salem) 18:02; 72. Dominic Ormiston (Oddział Zachodni) 18:04; 85. Brandon Davis (Minerwa) 18:13.

READ  Zapowiedź: Polska vs Arabia Saudyjska - prognozy, wiadomości o drużynie, składy

100. Hayden Thompson (Salem) 18:24; 111. Owen Yoder (Minerwa) 18:36; 136. Andrew Fries (Zjednoczone) 18:53; 138. Tanner Flickinger (Salem) 18:53; 171 – Aiden Scharow (Heartland) 19:19; 187. Mateusz Cederblum (Oddział Zachodni) 19:33; 188. Cooper Barth (Salem) 19:33; 193 Ben Battaglini (Zjednoczone) 19:37; 196. Skylar Lab (Minerwa) 19:42.

208- Dominik Poldezar (Minerwa) 19:49; 220. Owen Hobbs (Oddział Zachodni) 19:49; 222- Xander Cox (Minerwa) 20:00; 229 – Gabi Welden (Minerwa) 20:06; 232- Evan Barrett (Heartland) 20:08; 261. Ty Tonkinson (Salem) 20:37; 271- Braxton Davis (Minerwa) 20:46; 286. Levi Hope (Heartland) 21:06; 288. Brod Hoffmann (Minerwa) 21:06; 292. Mason Hergenroder (Minerwa) 21:13; 294- Kyle Summers (Minerwa) 21:16.

309. Aiden Wright (Salem) 21:32; 328. Luke Hull (USA) 21:43; 332. Preston Anthony (Salem) 21:50; 349. John Biggs (Oddział Zachodni) 22:27; 351- Lucas Madjrac (Salem) 22:31; 352. Ethan Rodibo (Salem) 22:34; 364- Aiden Perrin (Minerwa) 22:55; 389. Jack Mercer (Wielka Brytania) 24:42; 406 – Nate Hall (Zjednoczone) 26:38; 411 Ezekiel Feinard (Minerwa) 27:28.

——

Oddział Małych Szkół

wyniki dla dziewczyn

Składy drużyn (41 drużyn): 1. Minerva (75), 2. Salem (123), 3. Mogador (147), 4. Akron Street w M (155), 5. Talmadge (203), 6. Talmadge (203 )), 7. MacDonald (303), 8. CVCA (322), 9. Salem B (338), 18. Minerva B (513), 24. Heartland Christian (632), 29. Palestyna Wschodnia (792) .

indywidualni liderzy

(347 biegaczy)

1. Megan Hebel (McDonald) 17:17,8; 2. Kaley Richards (Maplewood) 18:25; 3 – Hera Hovi (Minerwa) 18:43; 4 – Rebecca Gess (Heartland) 18:46; 5. Amy Webrecht (Gilmore) 19:06.

6. Maggie Hall (Salem) 19:06; 11. Maggie Hubble (Salem) 19:27; 13. Caitlin Hubble (Minerwa) 19:29; 17 – Hanna Eason (Minerwa) 19:39; 25 – Clarice Martin (oddział zachodni) 19:55; 31. Ella Double (Salem) 20:15; 33 – Annabel Cressman (Minerwa) 20; 16; 40. Gabby Lupshu (Minerwa) 20:29; 48. Dana Griffith (Salem) 20:38; 49. Hanna Eason (Minerwa) 20:41; 51 – Hannah Cunningham (Wschodnia Palestyna) 20:44; 53 – Laura Hovorka (Salem) 20:45; 59. Garen Romm (Salem) 20:56. 63 – Samanta Crissman (Minerwa) 21:01; 65. Duży Meno (Salem) 21:03; 67 – Hailey Dry (Minerwa) 21:05; 68. Emily Norris (Minerwa) 21:06; 71 – Brooklyn Smith (Minerwa) 21:14; 76. Morgan Dalton (Minerwa) 21:18; 84 – Kurtka Claire (Salem) 21:33.

READ  Izrael jest wściekły po tym, jak polski prezydent podpisuje ustawę o ograniczeniu roszczeń majątkowych

106. Lorelai Phillips (Hartland) 22:05; 120. Riley Shadowens (Heartland) 22:17; 125. Gil Perrin (Salem) 22:24; 126- Olivia Sendecker (Wschodnia Palestyna) 22:25; 140. Maddy Young (Zjednoczona) 22:41; 170. Ava Stoll (Oddział Zachodni) 23:18; 199. Tali Muniz (Oddział Zachodni) 23:52.

208- Gisele Hafner (Minerwa) 24:00; 210. Miriam Fegli (Wschodnia Palestyna) 24:01; 217- Lydia Kibbe (Heartland) 24:04; 227- Layla Sanur (Minerwa) 25:23; 246- Yasmine Laudt (Wschodnia Palestyna) 24:57; 249- Sarah Palmer (Minerwa) 25:00; 251- Michaela Gallarno (Minerwa) 25:03; 260. Cena Payton (USA) 25:35; 270. Madison Dodd (Salem) 25: 3%; 287 – Lier Nunez Cadeau (Salem) 27:07; 297. Anna Wise (Hertaldine) 27:33; 298. Alivia Ganslein (Wielka Brytania) 27:37.

303- Brock Stockton (Salem) 27:55; 309- Gabriela Kerbo (Wschodnia Palestyna); 313. Claire Lutzenheiser (Minerwa) 28:56; 319. Ligaden Herker (Wschodnia Palestyna) 29:22; 333 – Abi Mollenkopf (Wschodnia Palestyna) 32:38.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej