Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mimo zaprzeczeń książę Harry i Meghan Markle jadą do Hollywood

Mimo zaprzeczeń książę Harry i Meghan Markle jadą do Hollywood

księcia Harry’ego i Meghan Markle Ostatnio widziany mieszający się z Hollywoodzka śmietanka upraw Uczestnicz w spotkaniach z producentami i innymi osobami z okolicy.

Potwierdził to A Domki San Vicente Członek zespołu, znany hollywoodzki hotspot, który działa jako klub, w którym członkowie płacą roczną opłatę w wysokości 4200 USD.

Harry i Meghan zapłacili 4200 dolarów za członkostwo

Ponieważ San Vicente Bungalows to prestiżowe miejsce, celebryci, którzy uczęszczają do klubu, mają nawet własne drzwi, przez które mogą wejść bez zgiełku. Fotografowie spotykają sięJednak Harry i Meghan chcieli się z nimi zobaczyć.

Według Page Six, który rozmawiał z pracownikiem, nie mieli problemu z wejściem do lokalu przez główne drzwi hotelarza Jeffa Kleina.

Nie trzeba dodawać, że paparazzi natychmiast ich zauważyli i zaczęli strzelać, a oni nie mieli problemu z uśmiechaniem się do kamer.

Harry i Meghan spotkali się z dyrektorami Netflixa

„Wiem, że San Vincente ma tylne wejście dla celebrytów, więc nikt nie musi widzieć, jak przychodzisz i odchodzisz. Naprawdę chodzi im o prywatność” – powiedział członek Page Six.

Mają gwiazdy, które są znacznie większe niż Harry i Meghan i nikt nigdy nie będzie wiedział, że tam są. Ale Harry i Meghan powiedzieli: „U nas wszystko w porządku” i nie musieli z tego korzystać. A nawet wychodząc, korzystali z głównego wejścia. „

Co więcej, zaprzeczyli, że tak jest Jedź do HollywooduJednak teraz chcą produkować programy Netflix, a wokół Campfire mówi się, że nie są już zainteresowani serialami dokumentalnymi i koncentrują się bardziej na produkcji komedii i dramatów.

READ  Wiadomości z całego regionu Kantonu