Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Milla Jovovich i jej córka Dash przeżywają „specjalne przeżycie Halloween” jako zombie w Polsce

Milla Jovovich i jej córka Dash przeżywają „specjalne przeżycie Halloween” jako zombie w Polsce

Milla Jovovich i Zombie Dash Halloween

Milla Jovovich / Instagram

Mila Govovich Znajduje sposób, aby przenieść magię Halloween na zewnątrz.

The Piąty element Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcia swojej 7-letniej córce Dashiell, na których obie noszą imponujący, ale prosty makijaż zombie.

„W Europie nie ma prawdziwego Halloween, więc postanowiłem zrobić specjalne przeżycie Halloween dla mojej 7-letniej córki Dash, aby nadal czuła upiornego ducha!” Wyjaśniła matka trójki dzieci.

„Przeważnie mamy po prostu makijaż zombie i straszymy ludzi, którzy nie mają pojęcia, dlaczego tak wyglądamy😂👻🎃🎃🎃🎃”

Jovovich’s Dash, wraz z córkami Osian (2-letnią) i Ever (14-letnią), jest związany z Paulem W.S. Andersonem, reżyserem kilku gwiazd akcji, w tym 2002 roku. wampir – Gdzie para spotkała się po raz pierwszy.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się BEZPŁATNY codzienny newsletter LUDZIE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Podczas gdy Jovovich nadal działa, Ever przejęła również statek, mając już za sobą wiele kredytów.

Grała kiedyś rolę młodej Natashy Romanov w Marvel Cinematic Universe w zeszłym roku Czarna WdowaA Pojawiła się również jako młodsza wersja swojej matki w 2016 roku Resident Evil: Ostatni rozdział.

Następnie młoda aktorka zagra Wendy Darling w filmie Disneya opartym na Piotrusiu Panu pt Piotruś Pan Wendyktóry ukaże się w przyszłym roku.

Związane z: Zobacz, jak Milla Jovovich i jej 13-letnia córka wcielają się w siebie w zabawnym TikTok

Milla Jovovich i jej córka

Milla Jovovich i jej córka

Milla Jovovich / Instagram

Urodzona na Ukrainie aktorka i jej najstarsza córka nosiły błękit nieba amfAR był drogi Na początku tego roku mówił ludziom, jak ważne jest reprezentowanie Ukrainy w czasie wojny.

Wyjaśniła: „Dla mnie bardzo ważne było przybycie tutaj… ponieważ mam rodzinę na Ukrainie, która przeżyła wojnę. I naprawdę czułam, że chcę reprezentować mój naród”. W tym celu wybrała sukienkę ukraińskiej marki Lever Couture.

READ  Lokalni pomoc w Polsce | Wiadomości, sport, praca

„Zdarzyło mi się zobaczyć tę projektantkę i spojrzeć na jej dzieła sztuki, które nazywa sukniami” Piąty element Aktorka kontynuowała. „I nagle jedna z moich przyjaciółek zapytała mnie: 'Tak, ona jest Ukrainką’. Spotkałem ją i zaprzyjaźniliśmy się. A ja powiedziałem: 'Wiesz co?’ To idealne miejsce, aby pokazać, jak wspaniały, jak rozważny, jak wykształcony i kulturalny jest kraj Ukrainy.”