Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Milla Jovovich i córka Dash „specjalne przeżycie Halloween” jako zombie w Polsce

Milla Jovovich i córka Dash „specjalne przeżycie Halloween” jako zombie w Polsce

Milla Jovovich i Dash Halloween Zombies

Milla Jovovich/Instagram

Milla Jovovich Znalazł sposób na przeniesienie magii Halloween za granicę.

The Piąty element Aktorka udostępniła zdjęcia swojej 7-letniej córce Dashiell na Instagramie, gdzie duet miał naprawdę imponujący, ale prosty makijaż zombie.

„W Europie nie ma prawdziwego Halloween, więc postanowiłem stworzyć wyjątkowe przeżycie Halloween dla mojej 7-letniej córki Dash, aby mogła poczuć się jeszcze bardziej upiornie!” Wyjaśniła matka trójki dzieci.

„Przeważnie nosimy makijaż zombie i straszymy ludzi, którzy nie wiedzą, dlaczego tacy jesteśmy😂👻🎃🎃🎃🎃”

Dash Jovovicha, podobnie jak córki Ocean, 2 i Ever, 14, jest reżyserem kilku filmów z gwiazdami akcji, w tym Franchise-Spanning z 2002 roku z Paulem W.S. Andersonem. Mieszkaniec Zła – Miejsce pierwszego spotkania pary.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Bądź na bieżąco z najlepszymi ludźmi, którzy mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po ludzkie historie.

Podczas gdy Jovovich nadal działa, Ever również podchwyciła ten statek, mając już za sobą kilka kredytów.

Zagrała młodą kobietę o imieniu Natasha Romanoff w zeszłorocznym Marvel Cinematic Universe Czarna Wdowa, Pojawiła się również jako młodsza wersja swojej matki w 2016 roku Citizen Evil: Ostatni rozdział.

Następnie młoda aktorka zagra Wendy Darling w filmowej adaptacji Disneya Piotruś Pan. Piotruś Pan i WendyZostanie wydany w przyszłym roku.

związany z: Zobacz, jak Milla Jovovich i jej 13-letnia córka czasami podszywają się pod siebie w przezabawnym TikToku

Milla Jovovich i jej córka

Milla Jovovich i jej córka

Milla Jovovich/Instagram

Urodzona na Ukrainie aktorka i jej najstarsza córka nosiły błękit nieba amfAR Gala w Cannes Na początku tego roku podkreślił, jak ważne jest reprezentowanie Ukrainy w czasie wojny.

„Dla mnie bardzo ważne było, żeby tu przyjechać… bo mam rodzinę na Ukrainie, która przeżyła wojnę i czułem, że chcę reprezentować mój naród” – wyjaśnił. W tym celu wybrała suknię zaprojektowaną przez ukraińską markę Lever Couture.

READ  Profil miasta rodzinnego: Quilter w Polsce wykorzystuje swoje rzemiosło, aby pomagać innym | Wiadomości, sport, praca

„Musiałem zobaczyć tego projektanta i zobaczyć jego dzieła sztuki, które nazywa sukniami” – powiedział The Piąty element Aktorka kontynuowała. „Nagle jedna z moich przyjaciółek powiedziała:„ Tak, jest z Ukrainy”. Poznałem ją, zaprzyjaźniliśmy się i powiedziałem: „Wiesz co? To idealne miejsce, żeby pokazać, jak cudowna, intelektualna, wykształcona, kulturalna jest Ukraina”. „